Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha fiatal nőként egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatal nőként egyedül mennék el swinger klubba, nagyon rizikós? :/

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni, kiváncsi is vgyk, meg hátha találnék egy jóképű beszélgető partnert, aztán kitudja mi lenne a folytatás. Viszont kicsit rizikósnak is érzem. Van olyan nő aki egyedül szokott menni? Vgy inkább csak férfiak mennek egyedül? Vigyek vmi havert?

2022. okt. 8. 20:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%
#12 ha egy klubról, az ottani szabályok érdekelnek akkor az adott klub honlapján lévőket olvasd el, ne a városi legendákat. Látni fogod, hogy mindegyik azzal kezdődik "a nem az nem". Szimpátia alapján működnek ott is a dolgok. Semmi sem kötelező!!!
2022. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%
Én párommal voltam kb 1 hónapja. Nézni néztek, de az első 15 percben levágták, hogy nem egyedül vagyok és onnantól nem próbálkoztak.
2022. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
A #11-es jól írja. Én nem vagyok nagy swingerbe járó, kétszer voltam összesen, mindkétszer nőkkel. De nem ez a lényeg, hanem hogy kizárt dolog, hogy megerőszakoljanak vagy az akaratod ellenére rád másszanak. Más kérdés, hogy mi számodra a rizikó. Mert ha benne vagy a rosszaságban, tutira lesz rá férfi, aki végig is viszi a dolgokat.
2022. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
A rizikó az, h mindenki rám száll mint a légy. Köszönöm neked is utolsó.
2022. okt. 8. 22:12
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem biztos lehetsz benne, hogy be fognak próbálkozni páran. Ezért vannak ott. De ha világosan kommunikálsz (nem szeretném / nem akarom / inkább nem / stb.), akkor nem fogják erőltetni. Engem egy olyan csajszi vitt először swingerbe, aki soha nem is dugott ott. Csak beszélgetett. Csak bátran és ügyesen :)
2022. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
85%
#16 nem szállnak rád, egy nagyobb klubban 80-120 fő is van egy éjszaka (attól függ melyik be mész és melyik nap), nem te leszel az egyetlen nő, pár akire ujjal mutogatnak csodabogárként. Ettől még szóló nőként bőven lesz kérőd, esélyes akik közül válogathatsz, de ha nemet mondasz nekik azt tudomásul veszik.
2022. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Rendben akkor egyértelműen is fogok kommunikálni. Köszönöm utolsó kettő.
2022. okt. 8. 22:32
 18/29 anonim ***** válasza:
55%

"20

Utolsó köszönjük nem kér senki belőled!

2022. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
59%
21 - ki tudja. Meglepo lehetosegek jottek ossze jofej emberekkel neha. ;)
2022. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
36%

"11

Ne hidd el kérdező, jó reklám duma!

Aki itt reklámozza a swingert, az fele sem igaz álmodozó, kis önkéntes!

Ne higgy el minden fszsgot! Gondolom, kaptál egy rakat önkéntes kisérő levelet, profi swingeresektől!

Fertő,mocsok, betegségek kicsi tárháza! Honnan tudod hogy aki le akar varrni, előtte kibe járt? Férfibe, nőbe, mindkettőbe. Vagy aznap már 3 szutyokban? Gondold át!

A szrrá pontozott válaszokat a frusztráltak pontozzák le! Gondold át!

Tudnék mesélni!

2022. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!