Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubba menni egyedül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubba menni egyedül?

Figyelt kérdés

Elkezdett érdekelni mostanában ez a swinger dolog. 26 F vagyok szingli, lenne értelme nekem elmenni, vagy csak a 40+ korosztály szokott lenni inkább?

Fiatalabbak nem járnak?

Azt tudom, hogy vannak ilyen szingli napok is.

De gondolom ha vinnék magammal hölgyet, nagyobb lenne sikerem.

Valaki volt már egy ilyen rendezvényen? Tapasztalat? Hogyan zajlott?

Hány órás partyk ezek, hányan szoktak lenni általában?



2022. febr. 3. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Követem a kérdést :) engem is érdekelne

21/F

2022. febr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha szingli vagy, mégis kit akarsz vinni? Van szexpartnered, aki elmenne veled? Ha nincs, akkor nem tudom értelmezni a dolgot, hisz ha valami random csajt megkérsz, hogy kísérjen el, azzal nem leszel előrébb, mert ti magatok is idegenek vagytok egymásnak és a párok vagy párokra nyitottak vagy egyedül érkezőkre. Plusz lehet a csaj csak kísér és nem is akar veled dugni. Nem értem a logikádat. Bár kajak sok pali gondolkodik így, azokat se értem.:D

Igen, simán elmehetsz egyedül és nem baj hogy fiatal vagy. Szoktak lenni néha huszonévesek, 30asok meg bőven (főleg a Tiktak nevű klubban, ott fiatalosabb a vendégkör).

Hogy zajlik? Elmész, beszélgetsz, táncolsz, flörtölsz stb aztán ha van valakivel kölcsönös szimpátia, akkor elvonultok. De ne legyél rámenős vagy erőszakos. És ha azt hinnéd, hogy itt majd a semmire kapsz ingyen szexet, akkor tévedsz. Ugyanúgy kell ismerkedni, mint bárhol máshol. Ugyanúgy le kell venni a lábáról a másikat.

Hány órás? Egész estét konkrétan. Nyit a hely nem is tudom mikor, változó. Talán 11 után már a legtöbben befutnak, aztán éjjel 3 után csitul a dolog, de lehet maradni persze.

Ha én nőként voltam elég tökös lemenni egyedül (még fiatalabb is voltam, mint te), neked ne okozzon már gondot könyörgöm. Sehol se szeretik a puhapötsöket🤷‍♀️

2022. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát, arra gondoltam, hogy megkérem valamelyik nő ismerősömet, aki vevő lenne az ilyesmire, aztán elmegyek vele.

Köszi a válaszod, elég részletes!

2022. febr. 3. 00:43
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
2, te milyen rihbanc lehetsz már, ha ilyen helyekre jársz.. N
2022. febr. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
2. Azért "kicsit" más nőként menni egyedül ilyen helyre, mint férfiként.. ha nő vagy, beengednek egyedül is (ingyen), és tutti lesz szex.. férfiként egyik sem garantált, sőt.
2022. febr. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Férfinak inkább az a gond - itt is - ha nem jön össze a szex.

Kifizetsz 10-20eFt-ot, aztán semmi.

Esetleg hallgathatod azt, akinek éppen megy.

Így nem túl jó mulatság.

2022. febr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

#5: Imádom az ilyen 2 agysejtes egyedeket. Szerinted hova van az kiírva, hogy ha nőként megy valaki, akkor tuti fog tudni szexelni? Segítek, ilyen nincs. Sehol se garantált semmi senkinek. Lehet lesz 20 pasas, aki meg akar dugni, de egyik se jön be, mert gázos formák. Akkor most mit kezdjek azzal, hogy nő vagyok?

Nem mellesleg a swinger alapvetően PÁROKnak szól, ők ismerkednek. Igényesebb helyeken pl szinte csak párok vannak, mert eleve be se engednek egyedül érkezőket, csak max pár embert. Magyarul a párok alapvetően párok társaságát keresik, azért mennek oda.

Sokszor jártál swingerben? Mert ha nem voltál még, akkor ne oszd az észt róla, mert lószart se tudsz, ha pedig voltál, akkor tudhatnád, hogy mindenkinek nehezebb, aki egyedül megy. A nőknek is. Csinos nő vagyok, de tapasztaltam, hogy bizony inkább a párok kelendőek a klubban.

Van olyan hely/időpont, amikor az egyik klubba valóban beengednek egyedül érkezőket szinte korlátlanul, de nem ez az alap felállás.

Valójában minden attól függ, hogy ki mit akar kirpóbálni a klubban. Ahhoz mérten kell klubot és időpontot választani.

#6: Te ilyen gondolkodással ne is menj a klubba, mert senki nem fog hozzád szólni. Ha elmész azombat este egy szórakozóhelyre és kifizetsz 300ft ot a belépésre, akkor te azt fizetted ki, hogy ott garantáltan felszedsz majd egy fullos részeg csajt? Miféle logika ez?

Aki szexért akar fizetni, az menjen prostihoz. A swinger nem erről szól és aki a csökkent szellemi képességei miatt ezt nem tudja felfogni, annak nincs is ott a helye.

2022. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt írtam én is.

Szájbarágósabban kellett volna?

2022. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8: Látom nem sikerült felfogni, amit írtam. Mindegy, nem fogsz hiányozni senkinek a klubban:D
2022. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Életkor... mindenféle korosztály van, azt szoktam mondani kb. mint egy strandon, ott is van 20-as is, 50-es is egyaránt. A többség 30-50 között szór. Külső megjelenésre is van nagyon csinos is, kevésbé csinos és átlagos is bőven egyaránt.

Szóló pasiként mire számíthatsz... ez nagyban tőled függ! Ha egy átlagos külsőt megüt a megjelenésed ÉS (!!!) normálisan viselkedik valaki akkor jó eséllyel csatlakozni tud többes mulatságokhoz. Ha tudsz "csajozni" akkor szóló hölgyekre, illetve a csinosabb pároknál is van esélyed hármasra. Tuti szex swingerben sincs. Nyitottabbak a dolgok, de ott is nagy mértékben tőled függ, szimpátia alapon működik ott is.

Hölgyismerőst megkérdeni... nem javasolnám. Gondolj bele, ott egy szimpi pár, azt mondják okés legyen 4-es és a hölgyismerős aki csak kísér mit mond, majd csak outsiderként nézi ahogy te 3-asban dugsz a párral? Szánalmasnak fognak tartani hogy csak "alibiből" van ott a hölgyismerősöd, akkor már sokkal jobban jönnél ki ha simán szóló pasiként teszel próbát az adott párnál.

Szóló hölgyként meg... terülj-terülj asztalkám. Semmi sem kötelező, a szóló hölgyek válogathatnak mit szeretnének. Csak táncolgatni, enni-inni, bulizgatni, vagy csak 1:1 lenni egy kölcsönösen szimpatikus pasival, vagy ha ahhoz van kedvünk akkor akár egy sok pasis programot, vagy 3-ast párral - elég sok lehetőségük van.

2022. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!