Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy swinger klubba nem kínos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy swinger klubba nem kínos egyedül férfiként elmenni egy kicsit gátlásos, nem túl ismerkedős férfinek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a swinger hangulatára, és izgat a gondolat, hogy mellettem szexelnek mások, látom, hallom őket. Kedvem lenne elmenni, de attól félek, hogy hülyén érezném magam ott ülve egyedül, kb. mint amikor az ember elmegy egy romkocsmába, ahol mindenki párosan vagy társasággal van, dumálnak, iszogatnak. Mások szoktal egyedül járni? Olyankor mit csinálnak ott, ha nem akarnak szexelni, és nincs senki, akivel kialakulna beszélgetés?

2022. júl. 16. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ne teveszd ossze a kocsmat mas dolgokkal.. ha akarsz, menj. Ennyi...
2022. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Swinger klubba általában még pénzért sem engednek be egyedül pasit. Van kivétel, de legtöbbször vinned kell magaddal nőt. Nő viszont mehet egyedül csak ők meg nem szoktak :D
2022. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2:


Amelyik swinger weblapját néztem, majdnem mindegyiknél azt írták, hogy általában beengednek férfiakat is, csak ha nagyon felborul a nemek aránya, akkor nem. Valszónínűleg ezért is kell előre bejelentkezni. A privát swinger bulik persze mások, ott a szervező azt enged be, akit akar, akár testalkat, akár hajszín, akár magasság vagy szimpátia alapján.

2022. júl. 16. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Felveszed a telefont, bejelentkezel és meglátod. Legtöbbször én is egyedül megyek és elég jól szoktam magam érezni 😅 Ettől még nem fog senki odamenni hozzád hogy na gyere már. Annyiban igaz a hasonlat, hogy ahogy egy romkocsmában, úgy egy klubban sem fog senki tutujgatni. Rajtad múlik mit hozol ki a szituból.

Mindazonáltal a gangbangben erős klubokban ha egy átlag szintet megüt a külső megjelenésed ÉS normálisan kezdeményezel akkor van esélyed nagyobb többesekbe X. játékosként bekerülni a többi szereplő mellé.

#2 bizonyos klubokba szóló pasiként is relatív könnyű bejelentkezni, máshova meg szinte lehetetlen ha még nem ismernek személyesen (meg oda minek is ha nem tudsz csajozni - a jobb kiállású, kommunikálni, csajozni tudó "cápák" úgyis besöprik az összes lehetőséget).

2022. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A nemibeteg gondozóba lesz kínos menni.
2022. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4: Bevallom, én elsősorban nem azért mennék, hogy dugjak, nekem szerintem az nem is menne, ha többen néznek közben, és már öt másik férfi megdugta a csajt előttem, és utánam is meg fogja dugni másik öt. Ez így túl lélektelen az én ízlésemnek, de ennek ellenére is van benne valami izgalmas, ezért lettem kíváncsi az egészre.


Nem várnám, hogy bárki tutujgasson, csak nem tudom, nem kellemetlen-e, ha valaki ott ül magányosan, nem kezdik-e kibámulni, kiközösíteni a tekintetükkel a többiek.

2022. júl. 16. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 nem közösítenek ki a tekintetükkel csak szimplán nem fogod érdekelni őket. Egy diszkóban sem közösít ki senki, ha te szótlanul támasztod a pultot egész éjszaka bulizás, szórakozás helyett.

Ha mások előtt nem megy akkor tényleg nem fogsz túl sok mindent csinálni... Vannak ugyan zárható szobák, de mindig a nők választanak. S a szóló nőkre hajt mindenki, a többi szóló pasi, a párok, de még a szóló biszex nők is. Szóval bőven van választási lehetőségük. Kifejezetten csinos párok, úgymond "jópasik" is járnak (nem magamra gondoltam, de van szemem). Ha nem tudsz csajozni, nem nézel ki jól akkor aligha lesz esélyed 1:1-re szóló nőnél.

Ha csak megnézni akarod akkor legolcsóbban, legegyszerűbben úgy jársz ha lemész a Gloryba. Szóló pasiként nem kell bejelentkezni, sem nekivetkőzni mások előtt, minden este van gangbang meghirdetve.

2022. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!