Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak a swinger klubbokról? Ha egyedül megyek pasiként,mire számitsak.

Figyelt kérdés
Köszi az infókat,főleg ha értelmes is.

2022. júl. 12. 07:37
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Még nem voltam de inkább idős emberek vannak ott
2022. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Nézd gyakorlatiasan a dolgot.

A legtöbb nő akkor szexel amikor akar. Swinger klubba akkor megy ha az aktuális párjával fel akarják dobni a szexuális életüket.

A pasik ilyen nyomorultak hogy mindenáron dugni akarnak.

Tehát ha egyedül mész akkor számolj azzal hogy alapból a pasik vannak illetve lesznek jó eséllyel többségben.

Ráadásul tudomásom szerint nem biztos hogy egyedül beengednek.

De ha be is engednek akkor valszeg ott már az fog dominálni hogy ki mennyire kapós. És ha te annyira sem vagy kapós, hogy egyedül be tudj csajozni így max a maradék jut neked, vagy a nézelődés.

2022. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam járni néhanapján, de nem igaz, hogy inkább idős emberek vannak. 30-tól felfelé minden korosztály előfordul. Az igaz, hogy általában erős a férfi többség, de van olyan hely, ahol limitált számú egyedülálló férfit engednek be, hogy optimális legyen a nemek aránya. Én kifejezetten ronda férfi vagyok, de még nekem is gyakran összejön ott egy menet, mert akadnak olyan nők, akiknek mindegy, csak f.sz legyen.
2022. júl. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

nem igaz, hogy inkább idős pasik. Inkább olyan pasik akik nagyon akarnak dugni mindig. Az ilyen "sok pasis" buliba mindenféle jön, amikor meg vannak válogatva, akkor a már haverok, ismerősök, visszajárók jönnek főleg, de attól még érdemes telefonálni, bepróbálkozni, mert a páros estét élveznéd te is, mint kezdő.


Azért elmondhatom, hogy ez egy húspiac, szóval nem szabad megsértődni, ha mondjuk a többi pasinak nagyobb a farka vagy keményebben dug. Akiknek komplexusaik vannak, azok nem mennek ilyen helyre. Én már jónéhányszor voltam és még egyszer sem találkoztam kisfarkú pasival. Ha sikeres akarsz lenni, akkor valamit kell produkálnod.

2022. júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a feleségemmel mennék. Szerintem szingliként nem érdemes.


4: Nekem kis farkam van, és külön izgatna hogy nagyfarkú férfiak kezelgetik az asszonykámat :))

2022. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Gusztustalan. Mint egy nyílvános WC,strand,ahol ugyanabban a vízben ázik egy rakás ember büdös nemi szerve meg a szaros segge. Pffujj!
2022. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
5: azt megteheted, arra van esély, bár mint írtam, húspiac, szóval azért meg kell ütni egy szintet, hogy az ember megkívánja a másikat. Mi is voltunk párommal és mi is csináltunk már ezt a "nagyfarkú férfiak kezelgetik az asszonykámat" fantáziát és jó volt, habár a párom a legtöbbször arra panaszkodott, hogy nem állt fel igazán a farok. Nagyocskák voltak és jól esett, de jobbra számított. De mondjuk nekem sem kicsi és nekem eléggé kemény így valszeg azért várja el párom, hogy a többinek is legyen legalább ennyire kemény.
2022. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

7:


Én csak a feleségemmel szeretnék lenni, Ő viszont bárkivel akit megkíván.

Nálunk ez nem fantázia lenne tényleg kicsi a férfiasságom ;D

2022. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
8: mondom, lehetséges, viszont nejednek is meg kell ütni egy szintet. Ha az megvan, ne félj, átmegy rajta a fél buli, vagyis át szeretne, mert ilyenkor te kontrollálod a dolgokat, általában a nő ilyenkor nagyon elfoglalt és semmit sem vesz észre maga körül, hányan jönnek, hányan próbálkoznak, hányan állnak sorban
2022. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

6+2 klub van Bp-n, mindegyik kicsit más, más az erőssége.

Szóló nőként kánaán, "konyhakészen" válogathatnak a pasikból a saját "szintjükhöz" képest akár 4-5 (vagy még ennél is több) ponttal jobb kategóriából is.

Párként a kb. hasonló adottságúakkal lazán összehozható a párcsere, szóló pasit 3-asra meg a fentiek szerint.

Szóló pasiként fordítsd meg a relációt... Csinos párhoz, szóló nővel akkor ha tudsz csajozni és megvannak hozzá a külső adottságaid is. Ha olyan helyre mész ami gangbangben erősebb akkor szóló pasiként ha egy átlagos szintet megüt a külső megjelenésed ÉS normálisan kezdeményezel akkor van esélyed x. szereplőként csatlakozni a nagyobb gangbangekhez.

2022. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!