Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem nyál ki a szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem nyál ki a szexpartnerem?

Figyelt kérdés

Amolyan barátság extrákkal, de még az is lehet hogy kapcsolat lesz belőle. Nem tudom, mivel nem tisztaztuk le.

Eddig akarhanyszor talalkoztunk, szexeltünk is.

Rengeteget beszelgetünk, vannak közös programok,főzés, séta,mozi,stb.

Megbeszéltük hogy mással tilos a szex,ha mégis azonnal szolunk a masiknak.

Nekem valahogy teljesen természetes az órál és szívesen q számba veszem de ő még csak meg sem próbál kinyalni.

Ennek milyen okai lehetnek?

Hogy csak arra használ?

Vsgy esetleg undorodik tőlem, nem tetszik neki ?

Ő 38,én 29 .

Nem szeretném egyenlőre felhozni ezt a témát, mert amúgy nem igazan kedvelem az oralt, csak furcsállom hogy vajon mi lehet az oka.


2022. szept. 30. 20:23
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, hogy már 1 hónapja kféltek és nem lett kimondva hogy ez most kapcsolat. Mivel nyilván nem az, csak épp nincs neki más. Az csak azért lett kimondva hogy nincs mással semmi, mert mégis tart attól hogy nem tennéd szét a lábaid többé.
2022. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
69%

Azt értsd meg, hogy nem vagytok elköteleződve, nincsenek kötelezettségeitek egymás irányába.


"mással nem szexelunk, nem talalkozunk."


Közel 10 év korkülönbség van köztetek, majdnem 40 a férfi, azt mondod 8 hónapja szingli, szerinted...?

2022. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Egymás telefonját megneztük tegnap ,nem találtam semmit. Nem hiszem hogy van valakije mellettem.

Sok mindent megtesz értem, segít, étterembe járunk,moziba,sétálni kirandulni... szerintem egy hónap után ez éppen elég. Az utcán kézen fogva sétálunk

Nem kell még hogy haza vigyen az anyjahoz.

2022. szept. 30. 22:03
 14/37 A kérdező kommentje:

Nem az van hogy jön, megdug, és elmegy.

Együtt alszunk,reggelizünk, tevezünk...

Lehet le kellene tisztaznom vele hogy akkor most tulajdonképpen mi is van,csak nem tudom ezt hogyan kellene megkerdezni hogy ne legyen túl nyomakodo.

2022. szept. 30. 22:05
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy leültök és megkérdezed, hogy akkor mi van. Ennél egyszerűbben nem lehet. Hidd el, hogy benyomja nála a gombot, hogy akkor merre az arra, mert lehet ő így 10 évig el lenne, hogy összejártok mozizni kirándulni és kekszelni.
2022. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom hogy van más is melletted, hanem hogy attól még átmeneti állapotnak tekinthet. Nem tini már hogy ne tudná a vívódásod, ő direkt tartja fenn ezt az állapotot. Kényelmes neki, kötetlen és tud nézelődni melletted. Nincs jogod számon kérni vagy hisztizni. Nem kell senkit 1 hónap után szülőknek bemutatgatni, de illene tisztázni a viszonyt ha már szexeltek és kellemes időtöltés vagy.

Egyik ilyen estén leülnék vele és rákérdeznék.

2022. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Egyből a következő este ? Mert az holnap lesz.
2022. szept. 30. 22:12
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Meddig várnál vele?
2022. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Talan még 1 hetet hogy biztos legyen q dolgaban
2022. szept. 30. 22:20
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Hogy biztos legyen a dolgában? Dehát ő biztos benne, ezt próbálom elmondani. Te vagy az akit bizonytalanságban tart. De úgy tűnik megfelel neked ez a helyzet ha ráérsz még x hetet.
2022. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!