Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem nyál ki a szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem nyál ki a szexpartnerem?

Figyelt kérdés

Amolyan barátság extrákkal, de még az is lehet hogy kapcsolat lesz belőle. Nem tudom, mivel nem tisztaztuk le.

Eddig akarhanyszor talalkoztunk, szexeltünk is.

Rengeteget beszelgetünk, vannak közös programok,főzés, séta,mozi,stb.

Megbeszéltük hogy mással tilos a szex,ha mégis azonnal szolunk a masiknak.

Nekem valahogy teljesen természetes az órál és szívesen q számba veszem de ő még csak meg sem próbál kinyalni.

Ennek milyen okai lehetnek?

Hogy csak arra használ?

Vsgy esetleg undorodik tőlem, nem tetszik neki ?

Ő 38,én 29 .

Nem szeretném egyenlőre felhozni ezt a témát, mert amúgy nem igazan kedvelem az oralt, csak furcsállom hogy vajon mi lehet az oka.


2022. szept. 30. 20:23
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h ő se szereti
2022. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg. Nem fogja leharapni a fejed. Én azokat a lányokat nem nyaltam ki, akiknek igénytelenül szőrös volt, vagy büdös.
2022. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%
Ülj rá a szájára!
2022. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szőrös,ápolt,tiszta vagyok.
2022. szept. 30. 20:38
 5/37 anonim ***** válasza:
10%
Akkor gyere, én kinyallak ;)
2022. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Rossz élmény, ami berögződött. Amikor egy húgyszagú izzadt puncit kell nyalni, az valóban kellemetlen tud lenni. Volt ilyen nőm, ő reggel letusolt és aznapra done, majd este álljon már fel, meg nyaljam már ki. Neki volt egy ilyen felfogása, hogy a szagok is mi vagyunk, testünk része, azt is el kell fogadni. Mondanom sem kell, hogy alig voltunk egy évig, az utolsó pár hónapban már csak havi 1 alkalom volt kb.
2022. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy te reménykedsz hogy kicsit több lehet a dologból köztetek, de ő nem tekint társnak. Csak átmeneti örömforrásnak.

Egyébként ha zavar, kérdezz rá. Vagy pl tusoljatok előtte együtt és ha még akkor sem akarja, tutira nem tekint rád másként csak ürítésnek. Bocsesz.

2022. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez nekem is eszembe jutott, hogy ő neki ennyi. Mivel csak kettyinteni jártok össze, ezért neki mindegy is, hogy holnap azt mondod, hogy ennyi. Az is lehet, hogy van más melletted, miért is kéne beszámolnia neki erről, miközben nem vagytok egy pár?
2022. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Heti 2x-3x itt alszik. Minden nap beszélünk, közös programok vannak de még nagyon az elején vagyunk.(1 hónap Kb)

Még nem tisztaztuk hogy akkor ez most mi köztünk, csak annyi lett kimondva hogy mással nem szexelunk, nem talalkozunk.

2022. szept. 30. 21:50
 10/37 A kérdező kommentje:

Amugy lehet hogy tényleg csak addig kellek míg nem talál egy hozzá illő ( az ö szemében) partnert. Egy több éves kapcsolat után most 8 hónapja szingli .

Lehetséges hogy en csak az állandó, ingyen.......vagyok.

2022. szept. 30. 21:52
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!