Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem nyál ki a szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem nyál ki a szexpartnerem?

Figyelt kérdés

Amolyan barátság extrákkal, de még az is lehet hogy kapcsolat lesz belőle. Nem tudom, mivel nem tisztaztuk le.

Eddig akarhanyszor talalkoztunk, szexeltünk is.

Rengeteget beszelgetünk, vannak közös programok,főzés, séta,mozi,stb.

Megbeszéltük hogy mással tilos a szex,ha mégis azonnal szolunk a masiknak.

Nekem valahogy teljesen természetes az órál és szívesen q számba veszem de ő még csak meg sem próbál kinyalni.

Ennek milyen okai lehetnek?

Hogy csak arra használ?

Vsgy esetleg undorodik tőlem, nem tetszik neki ?

Ő 38,én 29 .

Nem szeretném egyenlőre felhozni ezt a témát, mert amúgy nem igazan kedvelem az oralt, csak furcsállom hogy vajon mi lehet az oka.


2022. szept. 30. 20:23
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Még én sem vagyok biztos abban hogy többet-e szeretnék tőle.

Van néhány külső és belső tulajdonsaga ami zavar. Lehet ha minden nap látnám, elegem lenne belőle.

Van hogy reggel alig várom hogy elmenjen.

Talan azért mert érzem legbelül hogy ez nem az,aminek lennie kellene.

Nekem elég lenne ha éjjel kielegitene és elmenne.

Ezek a kínos reggelek....

Olyan erőltetett...

Azt hiszem nekem is időre van szükségem. Nem tudom mit gondoljak vagy hogy mit érzek.

2022. szept. 30. 22:39
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereti vagy/és undorodik.

Vagy neked van fura szagod és nem nyalna bele.

2022. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Nincs fura szagom
2022. szept. 30. 22:48
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavaros ez már, lehet neked is jobb, ha ez csak ennyi és nem több.
2022. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
69%
Lehet te nem is érzed magadon h büdi vagy.
2022. szept. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
22%

Akárhogy nevezitek a leírás alapján ti gyakorlatilag már együtt jártok (mert van elköteleződés, érzelmek), csak így tovább :)

Ettől még mindig is voltak és lesznek olyan pasik akik egyszerűen nem szeretnek nyalni - ahogy nők is akik meg sz.pni.

2022. szept. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
74%
az élet nagy rejtélyei... ha van arra igényed hogy kinyaljon, miért nem közlöd vele? lecumizni simán megteszed, akkor kérdezd meg, talán csúnya vagy büdös a picsád? amúgy tökre jártok...
2022. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az nekem nem járás, ha alig várja, hogy a faszi elmenjen. Bár azt sem értem, hogy akkor mi ez a mozi sütés főzés kirándulás stb.
2022. okt. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
56%
Elég undoritó ezt várninegy pasitol...
2022. okt. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

28, ne is mondd... már felkeltem mert dagasztom a tésztát. Szereti a buktát.

A város egyik legjobb éttermében fogunk ebédelni,délután kacsakat etetünk, sétálunk, este én főzök.

Utána szex,majd megint alig várom hogy lelepjen.

Kicsit túl sok a dráma meg a belefektetett energia ezért a kis szexért. Nem értem hogy miért érzem úgy hogy menjen el. Nem szeretem? Szerintem kedvelem,különben nem foglalkoznék ennyit vele. De az is lehet hogy csak kapcsokatfuggo vagyok,és nem is igazán hogy ki ő valójában csak legyen. Aztán pár óra után rajovok hogy ez tulajdonképpen kvara nem az,amit szeretnék meg ő sem olyan és jobb ha elmegy.

Másrészt nekem is jobb,hogy nem valtogatom hetente a partnereimet. Kényelmesebb egy bejáratott elő szex gép. :D


A másik témához: napi 2x zuhanyzok, a legdragabb cuccaim vannak,nem hiszem hogy bármilyen szagom lenne.

Már többször megjegyezte hogy imádja a parfümöm ( Lancome)

Es eddig az összes párom szeretett nyalni.

De ahogy emlitettem én nem szeretem ha nyalnak,csak furcsa hogy ő nem teszi.

2022. okt. 1. 05:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!