Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi partnert nőként hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partnert nőként hol és hogyan tudnék találni? Viszont nem szeretném, ha “hírem lenne”

Figyelt kérdés

Az exeim más városban élnek, így kilőve ez is. Bulizni nem szoktam járni így ez sem opció.


Az elmúlt pár hétben nagyon “kívánós vagyok”, viszont a szex kapcsolat sem az én terepem és nem akarom, hogy a váróban az a hírem legyen, hogy könnyű vérű vagyok.


Ilyen esetben mit tudok tenni?

28n


2022. szept. 24. 12:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#15

Az egyik barátnőm kapcsolatban kapott HPV-t.

5 évre már, hogy szakított azzal, akitől kapta, és azóta másik pasija van.

Mivel nem akarja megfertőzni, vele csak gumival vannak együtt.

Gyereket is szeretnének, de a nőgyógyász ellenjavallja, amíg meg nem gyógyul.

Márpedig a HPV nehezen gyógyul.


Szóval igen, a HPV elterjedt, de miért is ne kéne védekezni ellene?

2022. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
50%

#21 mert nincs értelme. A barinőd beszívta, hogy a HPV-re (valamelyik törzsére) érzékeny. Most ne csókolózzunk, hogy ne legyünk Epstein-Barrosak? :D


Az emberi élet nem egy steril petricsészében zajlik.

2022. okt. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!