Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi partnert nőként hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partnert nőként hol és hogyan tudnék találni? Viszont nem szeretném, ha “hírem lenne”

Figyelt kérdés

Az exeim más városban élnek, így kilőve ez is. Bulizni nem szoktam járni így ez sem opció.


Az elmúlt pár hétben nagyon “kívánós vagyok”, viszont a szex kapcsolat sem az én terepem és nem akarom, hogy a váróban az a hírem legyen, hogy könnyű vérű vagyok.


Ilyen esetben mit tudok tenni?

28n


2022. szept. 24. 12:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%
Hiába pontozzátok le a 11-est, ez tényleg így működik. A faszik fele-harmada fel sem bukkan, ha konkrétan szexre hívod. A "majd én úgy megraklak, mint még senki" csávók jobb esetben közepes teljesítményt nyújtanak, hogy azokról ne is beszéljünk, akiknek fel sem áll.
2022. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb amúgy neten beszélgetni egy kicsit, előszűrni a full kreténeket, majd egy diszkrét kávézás vagy borozás után a lakáson folytatni.
2022. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#12 Én ha megigértem akkor elmentem mindenképp az ilyesmi randikra. :D


Volt is jópár jópofa izgalmas sztori az évek alatt. :)

2022. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%

Az itt olvasható válaszok miatt félnék leginkább belevágni a helyedben. Még semmit se tudnak rólad, de már orgia és bdsm a téma. Manapság egy normál, hétköznapi szex 1 pénisszel 1 puncival már tényleg ilyen ritka?? :D

A másik, amitől a frász kerülgetne, hogy mit kapok el. 10/9 ember azt sem tudja, hogy tünetmentesen is hordozhat egy csomó mindent.

A kép nélküli netes faszikkal nagyon vigyázz, barátnőmet ki akarta nyírni egy ilyen állat!

2022. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%
#15 haggyad má' magad he! A legtöbb ember nem hordoz semmit, max HPV-t, Epstein-Barrt meg herpeszt, amit kb mindenki más is. Ennyire nem kell fosni.
2022. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
25%
#16 tudod itt a gyk-n majdnem annyira határozottan hisznek abban hogyha csak rágondolsz a gumi nélküli dugásra, azonnal éces, meg tripperes vagy, még ha szűz volnál akkor is, mint amennyire az átlagnépesség elhiszi hogy isten létezik. :D
2022. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Persze, mert ez jár együtt az erényfelmutató attitűddel
2022. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Most írtam ki kérdést, én is alkalmit keresek. 32F
2022. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a szitu. Rámírsz, megbeszéljük mi lenne az igényed és hogy milyen összeget szánnál erre a dologra. Ha részemről is minden OK, akkor felbérelsz és megteszek mindent, ami emberi léptékkel elvárható.


Money back guarantee

2022. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
94%
#19-es! Haver, rosszul marketingelsz, nálam ugyanez ingyen van :)
2022. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!