Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex parkereso oldalakon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex parkereso oldalakon vagy bdsm oldalakon Ti tudtok partnert, alkalmi partnert talalni? Nekem eddig meg egyszer sem jott ossze....pedig egy ideje mar probalkozok.

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Nekem se jön össze
Öreg, elég szar vagy ha nem jön össze
Próbalkozom, néha sikerül
Szar az egész, egy ft se érnek
23 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Az egész online bármilyen keresősdi kuka :D szépen ujra át fogunk fordulni a személyes interakcióra
2022. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

smpixieről 2 partnerem volt, de többeket ismerek onnan akivel találkoztam is, vagy csak jó ideje beszélgetünk


nekem még 20-hoz közel is sikerült dominánsként, pedig ott az évek és tapasztalatok nem mellettem szóltak


más platformokon pl itt, chat oldalakon is sikerült partnert találnom

fontos része az egésznek, hogy hogyan is nyitsz és milyen beszélgető partner vagy, továbbá ugye megfelelő partnert találni sem könnyű, hisz a BDSM-ben is elég sok téren passzolni kell

2022. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
hamarabb összejön itt véletlenül mint bárhol máshol képpel leirással..
2022. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten popó párti vagyok és amikor ezt kiejtem a számon akkor máris elfordulnak...
2022. márc. 1. 12:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
talán nem az első 3 mondatban kéne emlitened
2022. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Ez érthető, sokan nem szeretik az anált. Ezért tovább kell keresnek megfelelő partnert. Én pl 1 évig szexeltem úgy szűz lánnyal, hogy az is maradt, mert csak anál és orál volt. Ő nagyon élvezte, de volt korábban olyan partnerem akinél meg tabu volt.

2022. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem az első mondatokban mondom. Beszélgetek egy ideje (most nincs köbe vésve ,hogy 10mondat vagy 50mondat utan) és akkor mondom. De szerintem aki pl alapbol olyan beallitottsagu annak szeretni kellene foleg ha az smpixin beszelgetek. Szerintem. De ez csak az Én véleményem
2022. márc. 1. 12:11
 8/14 A kérdező kommentje:
Na az akkor tök jó lehetett!!! ;)
2022. márc. 1. 12:12
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem volt egyértelmű, de gondolom pasi vagy.

Lehet nem nézel ki jól azért nem jön össze.

Én ahova csak regisztráltam mindig összejött valami, smpixieről is.

N

2022. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapszabály: a netről akkor tudsz "csajozni" ha már élőben is flottul megy. Azzal hogy a neten még rosszabbak az arányok mint egy normál buliban, vagy bárhol máshol, szóval még jobban kell tudnod kommunikálni, ügyesebben szűrni a reglapokat. Ugyebár a netről ismerkedve a legjobb amíg eljutsz, hogy személyes találkozó. Ha ott nem tudsz a másikban szimpátiát, vágyat ébreszteni akkor tökmindegy mit beszéltél előtte vele, mennyi ideig levelezgettél.

Személyes tapasztalat, vélemény. Amikor "nagyüzemben" csajoztam a netről, naponta több órát öltem bele akkor az élőben vs. netről megismert partnerek száma kb. 8:1 volt - s nem a net javára. Elmész egy buliba, fesztiválra, vagy akár swingerbe azonnal face to face látod a másik embert, azaz ott tartasz az ismerkedésben ahol a netről x db levelezgetés után járnál.

2022. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!