Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi partnert nőként hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi partnert nőként hol és hogyan tudnék találni? Viszont nem szeretném, ha “hírem lenne”

Figyelt kérdés

Az exeim más városban élnek, így kilőve ez is. Bulizni nem szoktam járni így ez sem opció.


Az elmúlt pár hétben nagyon “kívánós vagyok”, viszont a szex kapcsolat sem az én terepem és nem akarom, hogy a váróban az a hírem legyen, hogy könnyű vérű vagyok.


Ilyen esetben mit tudok tenni?

28n


2022. szept. 24. 12:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Elmész egy másik városba.
2022. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%

Néhány szabály van amit ha betartasz sose derül ki:

- Ne válassz olyat akivel napi kapcsolatban vagy. (pl.: a srác a pékségben is kilőve, meg postás, meg a jóképű apuka a szomszédházból - hiába nem beszégetsz velük sosem. Túl közel vannak.)

- A helyszín amikor szexelsz ne nálad legyen. (Ne legyen forgalom, mert összefuthattok valami ismerőssel.)

- Legyen házas, mert akkor ő sem mesél senkinek.

- Legyen komoly határvonal mit lehet és mit nem. Pl.: nincs minden nap találka, de még csak minden héten se.


Hogy hol találsz ilyet. Pl. itt. Vagy a tinderen. Akinek nincs fotója ilyet keres. ;) Ne legyen neked se. Beszélgess velük és kiderül, hogy milyenek, fotót ráértek cserélni amikor már biztonságban érzed magad, hogy nem valami ismerőssel beszélsz. Mondjuk erre egyébként is kicsi az esély, de ki tudja. Ne válassz olyat aki közel van.

45F

ui: én pl. nős vagyok. Nincs szeretőm, de nem zárkózok el. Az ország melyik részében élsz? ;)

2022. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Netes platformokon tudsz válogatni van bőven !
2022. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

#2 Tinderen akinek nincs fotója azt vagy jelentem vagy elhúzom balra.

Ha annyira nem vállalja fel magát az biztos annyira ocsmányul is néz ki.


Egy tájkép meg nem lesz nekem soha szimpatikus.


Kérdező, az a szitu hogy kép nélkül szerintem mostanra már kaptál 50 privit hogy dugnának. :D :D

Azért legalább valami minimál "képet" adj meg magadról szerintem, aztán még akár innen is találhatsz, de vannak egyéb ötletek és helyek is erre.

2022. szept. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, én mire eljutottam oda, hogy alkalmi partnert keressek (férjem van) és szóba jöhetett volna 3 pasi is, mindegyik visszalepett különböző indokokkal, előtte meg állandóan az ment mennyire megk-rnának. Sok szerencsét. N
2022. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
7%
Én is alkalmi partnert keresek, ha esetleg valakit érdeklek. :D Nem igazán szeretek mostanában beszélgetni, vagy valódi kapcsolatot ápolni (az időm sem engedi nagyon), de a szexre vágyok. Nem vagyok sportos, mostanában kicsit felszaladtak a kilók, de én sem a tökéletest keresem. Viszont szexuálisan elég nyitott vagyok, sok mindenben benne lennék (light BDSM, anális játékok, fétisek, nyilvános szex), és a diszkréció sem szokott gondot okozni. :D 20+F
2022. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartner oldal
2022. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Nekem pedig engedélyezve van a kilengés, szigorúan érzelmek nélkül. Ha érzelmekkel telítve szexelnék mással, azt nem nézné jó szemmel a feleségem :) Szerintem is házas pasival kellene csinálnod, nem állna fenn az a veszély, hogy majd a nyakadra jár :)


35F

2022. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

En is ilyen partnert keresek csak szex semmi más!

f

2022. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

#5


A pasik ilyenek, volt hogy le volt szervezve hogy ekkor és ekkor ott lesz egy jó csaj akit meg kéne dugni idegenként, 4-5 pasi igérte magát rajtam kívül.

Mondanom sem kell, én töltöttem meg egyedül a lányzót.

2022. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!