Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan párok , akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok , akik felvállalnak olyan nyitott párkapcsolatot , ahol pl: a feleség kedve szerint tarthat szeretőt és mindezt úgy , hogy a férje minden részletről tud ?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok , hogy pl: a pár és egy 3. pasi közösen kirándulnak , majd amikor csak a 3. pasi megkívánja a feleséget , az akkor és ott , ahol csak megkívánja , bátran szexelhet azzal a feleséggel a feleség férje előtt. Esetleg még segítő szerepet is bevállal szex közben a férj pl: úgy tartja feleségét , hogy a másik pasi , könnyebben hozzáférjen , vagy könnyebben belé tudjon hatolni - stb ...

#Ugrabug.
2022. szept. 12. 17:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nos egy párkapcsolat nagyon bonyolult tud lenni , elsősorban az okokat kell kideríteni , mi miért történik , történt - stb . De ezt nem is kell írnom szerintem , mert azt gondolom , mindketten eléggé tapasztaltak lehetünk már e téren . Nyilván a férfiak többségének , nem tetszene hogy őket úgy mond a feleségük megalázta , felszarvazta - stb . Nem minden ember megértő , főleg ha intim dolgokról van szó . Bár nem tudom az okokat , amiért a férjed elhanyagolt , ha te elmondanád neki , vagy kiderülne számára , hogy van szeretőd , szerintem jogában állna hallgatni és onnantól kezdve bizonyítani számodra azt , hogy még mindig akar téged , szeret és veled akar lenni , együtt a családdal . Vagy amennyiben nem hajlandó változtatni a hozzá állásán , úgy pedig illene tudomásul vennie , hogy te igen is igényled a törődést , hogy nő ként bánjanak veled és kényeztessenek s rendszeresen kielégítsenek . Én pl: mondtam már páromnak , mivel sajnos nekem sem a legtökéletesebb már a szexuális teljesítményem , ha úgy érzi , én már nem tudom őt kielégíteni , vagy túl kevés az , amit nyújtani tudok neki a szexben , bátran kereshet magának egy olyan férfit , aki mindezt pótolni tudja számára . Annyit kértem tőle , hogy el ne hagyjon és maradjon kettőnk között ez a dolog .
2022. szept. 14. 13:43
 12/13 anonim ***** válasza:
62%
Én is mondtam neki. Azt mondta, hogy akkor váljunk el, és legyen esélyem mással boldog lenni. Nyilván nem ezt választottam, mivel vannak a gyerekek, őket néztem ilyen szempontból. Azóta se változtatott. Annyi változott, hogy beleszerettem a szeretőbe. Mostmeg szenvedek. Mert lépni azért nem akarok, hogy ne égessek fel magam mögött mindent, de így se jó...
2022. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen , ez így nagyon kellemetlen helyzet akkor számodra , ebben a helyzetben nincsen az az ember , aki eléggé okos tud lenni , hogy mi is lenne a legoptimálisabb döntés s megoldás .
2022. szept. 15. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!