Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan párok , akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok , akik felvállalnak olyan nyitott párkapcsolatot , ahol pl: a feleség kedve szerint tarthat szeretőt és mindezt úgy , hogy a férje minden részletről tud ?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok , hogy pl: a pár és egy 3. pasi közösen kirándulnak , majd amikor csak a 3. pasi megkívánja a feleséget , az akkor és ott , ahol csak megkívánja , bátran szexelhet azzal a feleséggel a feleség férje előtt. Esetleg még segítő szerepet is bevállal szex közben a férj pl: úgy tartja feleségét , hogy a másik pasi , könnyebben hozzáférjen , vagy könnyebben belé tudjon hatolni - stb ...

#Ugrabug.
2022. szept. 12. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Ezt hívják cuckoldnak. Páran csinálják. Én nem a feleségemmel, de egy korábbi kapcsolatban kipróbáltam milyen. Nyílt kapcsolatnak indult, de így izgalmasabb volt. Mivel szeretem a bdsm-et és az alázást. Mi ugyan nem kirándultunk soha, a barátnőm mindig elment a másik férfival valahova és utána beszámolt róla. Egyetlenegyszer volt arra példa hogy nálunk kötöttek ki, előtte közösen megittunk egy italt, de a srác nem ment bele hogy nézhessem, így a szomszéd szobából hallgattam végig. Viszont rosszul sikerült mert a srácot nagyon zavarta az egész helyzet és emiatt bénázott meg félbemaradt az egész. Úgyhogy onnantól mindig más férfiaknál vagy szállodákban szexelt a csajom. Volt h küldött képet, vagy felhívott és hallgathattam. Aztán lett egy stabilabb szeretője akivel elmentek wellnessbe stb.. és egyszer hozzánk jött át a srác, és megkértek h addig menjek el valahova.. elég megalázó volt, ugyanis a saját lakásomról volt szó.
2022. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hú , ez igen , nem semmi . És meddig működött így ez a kapcsolat és miért ért véget ?
2022. szept. 12. 18:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Cuckold-ról beszélsz


Igen van ilyen

2022. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen dugatnám a feleségemet, de csak úgy ha én is ott vagyok végig, fogom a kezét simogatom az arcát.

Megérdemli a Drágám az élvezeteket :)

2022. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
szerintem undorító és megalázó ez az egész a nő ri*anc a pasi meg egy puha pöcs a nevető 3. meg jól jár.
2022. szept. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 3 évig tartott. De az eleje és a vége is ilyen seveled-se nélküled kapcsolat volt. Azért leginkább a szexről szólt a dolog köztünk. Meg a bdsmről, amiben sokmindent kipróbáltunk. Nem volt igazi mély szerelem és nem akartunk közös családot.. végül nekem ajánlottak egy jól fizető munkát külföldön és nem akart velem jönni, így vége lett.
2022. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6/ : Örülök , hogy nem veszekedéssel és haraggal végződött a kapcsolatotok , hanem megtudtátok beszélni egymással , legalább is nekem így jött le , annak alapján , ahogyan leírtad .
2022. szept. 13. 15:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem bánnám az én férjem is ilyen megértő lenne..

Sajnos nem ilyen...

2022. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért kedves (8) -as , mi a baj a te férjeddel és mi az , amiben nem megétö ?
2022. szept. 13. 21:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem figyel rám. Szültem neki 3 gyereket. Odaado voltam sok éven át. De ő nem elégít ki. Neki elég az ő igényeinek kielégítése... Nyilván kérdezi mire vágyok... Mostmár... Évekig leszarta. Mostmár lett szeretőm... Aki maximálisan kielégít... Sajnos csak titokban... Erre értem, hogy a férjem lehetne megértő... De ha kiderül, biztos nem teszem zsebre amit kapok
2022. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!