Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ciki ha egy lány kimondj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki ha egy lány kimondja, hogy a méret igenis számít?

Figyelt kérdés
Akárhányszor "beismerem" amit amúgy a barátnőim is majdnem mind lánytársaságban elismernek, hogy igenis számít a méret, a fiúk megsértődnek és kb úgy kezelnek mintha valami k*rva lennék...

2022. szept. 1. 19:09
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
14 es én azért nem ezt mondtam, hogy XY méret alatt nem pasi a pasi, csak hogy szeretem ha nagy valakinek.
2022. szept. 1. 19:57
 22/39 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező nincs ezzel gond amúgy amelyik nő azt mondja nem számít a méret hazudik én örülök ,hogy be vallod ,hogy a nagyot szereted
2022. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
26%

Az a baj ezzel, hogy egy férfitól el lehet várni, hogy legyen jó alakja, hogy keressen jól, vagy hogy viselkedjen férfiasan. Basszus fiatalkorban még a magasságot is lehet feljebb tolni gyógyszeresen.


Kivéve a faszt. A fasz méretén tényleg nem tudunk változtatni. Ha valakinek 13 centi, annak akkor sem lesz 20, ha átússza az Atlanti-óceánt. Na ezért sértő ez.


Amúgy nekem tökmindegy, hallottam már ilyen szöveget egy csajomtól, hogy a kicsi az neki lelombozó. És milyen jó, hogy nekem nem kicsi van. Szabályosan megundorodtam tőle emiatt.


A mellekről annyit, hogy gyorsan és fájdalommentesen meg lehet csináltatni, egy teszkós árufeltöltő is ki tudja spórolni.

2022. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
80%

A káma-szútra óta tudjuk, hogy ami az egyiknek kicsi az a másiknak nagy lehet. Nyilván tág vagy és valszeg a hüvelyed is hosszabb az átlagosnál. Ilyen paraméterekkel nyilván a nagyobb péniszt preferálod. Ha szűk lennél 10 centire lévő méhszájjal, hidd el nem keresnéd a 15+ méretet..

Tehát a méret számít - ami egész pontosan azt jelenti, hogy van aki a nagyobbat és van aki a kisebbet keresi.

2022. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
13%
A nők nagy része kamuzik erről, mert nagyonis fontos a méret, de nem akarják hohy emiatt bukjanak egy amúgy tök helyes, szimpatikus pasit, így ilyenkor beérik a 13-16 centivel is. Ezért nem indítanak azzal hogy minimum 18 cm legyen, legalábbis a férfiaknak ritkán vallják be
2022. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Á.Zoli ***** válasza:

Számít a méret mindkét félnek...


Épp tegnap akadtam bele egy oldalba és olvastam egy cikket, megpróbáltam visszakeresni. Szerintem ez az amire Te is gondolsz a kérdésed alatt...


[link]

2022. szept. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Aonime ***** válasza:
18%
Mennyi sok barom van, most tényleg el hiszitek hogy ez a kérdező nő nemű? Mindenki tudja hogy ha szerelmes vagy százszor jobb a szex, ezt még férfiak is alá tudják támasztani, nem kell ahoz nagy méret, és tudod miért r*banc dolog amit mondasz? Mert ha a férfiak oda jutnak hogy le fekszenek egy nővel, biztos nem fogjak firtatni a testüket szex után, mivel ruhán keresztül már nagyjából tudtak mire számítanak, erre te ha le fekszel valakivel akkor majd utána szakítasz vele mondván hogy neked nagy kell ?
2022. szept. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó,nő vagyok,de a 25-tel értek egyett..Tényleg számít a méret,s volt már helyes,odaadó 18 cm alatti pasim,de akármennyire is szerettem igazán jó orgazmusom csak 19-20 cm pasitól volt(persze az se legyen tapló)..Nagyon sokáig beértem kisebb farkuakkal,mert csak a pasit néztem de 30+ megtapasztaltam milyen amikor jól meg vagyok baszva..S hidd el azóta már nálam 2 dolog van,legyen értelmes,ha lehet diplomás,művelt s normális a pasi s Minimum 18 cm farok..
2022. szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
20%

Igen, csak te nem kellesz már az említett körnek a tág picsáddal meg az öregecske testeddel egy ürítésnél többre :D


El vagytok tévedve, de kurvára.


Nemrég egy 36-os nővel ismerkedtem, az nyomott ilyeneket. Most meg sír a közös ismerősünknek, meg írogat. Amit lehet egy húszévesnek, azt nem lehet egy harmincasnak. Öreg, követelőző, elhasznált nő nem kell tartósan.

2022. szept. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Aonime ***** válasza:
95%
Nem hiszem el hogy 15 cm-es farokról itt mindeki úgy beszél mintha kicsi lenne xd
2022. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!