Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek számít az valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számít az valamit ha kimondják az ember nevét?

Figyelt kérdés

ezt úgy értem,hogy pl egy kapcsolatban vagy barátságnál

az oké,hogy ez egy megszólítás,de pl ismerkedésnél lehet érzelmi tartalma a név kimondásának?

mert nálam van,tehát ha szimpi az illető meg minden akkor a nevét is kimondom,de ha nincs benne semmi olyan ami megfog akkor nem,értitek mire akarok kilyukadni?



2013. júl. 9. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem én és én is így vagyok :D
2013. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen számít.:) Nálam legalábbis.
2013. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

értem

és tényleg van benne valami

2013. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
számomra nem ezt jelenti a név kimondása XDD
2013. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

legalább nem csak én vagyok így:)


nálad mit jelent merry?

2013. júl. 9. 18:42
 6/16 anonim ***** válasza:
nem tudom mire akarsz ezzel kilyukadni.Hogyan szólítanám ha nem a nevén?Nem értem ne haragudj....vagy is értem de ez semmit nem jelent..
2013. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

tehát te sosem mondod ki annak a nevét aki pl szeretsz?

vagy kimondod de nincs mögötte érzelem?

mert akkor ennyi erővel mondhatnád azt is,hogy:"hé te.."


sok emberrel beszéltem és amíg nem jutnak egy olyan szintre addig nem mondják ki a másik nevét.

majd azért figyeld meg vagy gondolkodj el rajta

2013. júl. 9. 18:47
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam már ezen. Van a folysómn egy srác, akit úgy tessék lássék módon ismerek. És ugye, ha benn van a látóteremben nyílván kösznünk egymásnak, de én csak egy sziát vagy egy hellot szoktam elnyomni. (főleg mert a nevét sem tudom) ő pedig a nevemen szólít mindig. Akkor is köszön, amikor nem veszem észre és utána teszi a nevem.


Ez az egész azért furcsa nekem, mert azon kívül, hogy egy folyosón lakunk semmi közös nincs pont nincs bennünk. Még a haverjai is csak sziával vagy helloval köszönnek ő pedig tudja a nevem is (nekem kicsit furcsa)


Még nem tudom, hogy most többet nézek-e bele a dologba, vagy tényleg van valami több az egész helyzetbe. Annyira nem tudom eldönteni mi van... :(

2013. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
tehát egy idő után ha tetszik az illető akkor a nevén kezded el szólítani és ez egy előrelépés,szerintem és ezek szerint többen is így gondoljuk
2013. júl. 9. 18:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Éppen az ellenkezője kérdező,én mindenkit a nevén szólítok.A hangsúllyal maximum lehet szépíteni a név kimondásán,na úgy már van értelme a kérdésednek.Miverl mindenkit a nevén szólítok így csak is akkor van értelme ha a hangsúllyal variálok ami másképpen hangzik.
2013. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!