Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek számít az valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számít az valamit ha kimondják az ember nevét?

Figyelt kérdés

ezt úgy értem,hogy pl egy kapcsolatban vagy barátságnál

az oké,hogy ez egy megszólítás,de pl ismerkedésnél lehet érzelmi tartalma a név kimondásának?

mert nálam van,tehát ha szimpi az illető meg minden akkor a nevét is kimondom,de ha nincs benne semmi olyan ami megfog akkor nem,értitek mire akarok kilyukadni?



2013. júl. 9. 18:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

igen a hangsúly ebben igazad van,de tegyük fel neten írásban ismerkedtek és sokáig beszélgettek a találkozás előtt

mivel csak ketten vagytok akkor nem fogod a nevét leirogatni ha éppen írsz neki valamit

vagy te ebben az esetben is mindig leírod a nevét?

2013. júl. 9. 18:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben,de sokszor a nevét is oda írom,mivel írva valóban mást hordoz magában.De nyilván élőben pl amikor szólok a barátnőmnek hogy légyszi add ide ezt vagy azt,akkor azt mondom pl most legyen Móni.Hogy Móni légyszi add ide a poharat pl.
2013. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, én is megfigyeltem már hogy akiknek bejöttem tényleg többször mondták ki a nevemet. Azt hittem csak "beképzelem" hogy ez jelent valamit de akkor ezek szerint nem csak nekem tűnt fel.
2013. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy az a srác, is azért mondja ki a nevem? Én is úgy érzem csak beképzelem, de olyan furcsa az egész.
2013. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is jelent ez valamit. Ha A lánynak köszönök a koleszban, akkor a szia után mindig odamondom a nevét. Ő nem szokta az enyémet, pedig tudja. -.-
2013. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban (legalábbis nálam) a teljes név kimondása általában vita közben hangzik el :D a keresztnév az bármikor :D
2013. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!