Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ciki ha egy lány kimondj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki ha egy lány kimondja, hogy a méret igenis számít?

Figyelt kérdés
Akárhányszor "beismerem" amit amúgy a barátnőim is majdnem mind lánytársaságban elismernek, hogy igenis számít a méret, a fiúk megsértődnek és kb úgy kezelnek mintha valami k*rva lennék...

2022. szept. 1. 19:09
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek magánügyek :) De nyilván azért mondom hogy a nagyot szeretem, mert minden pózban azt szeretem. Centit nem akarok mondani így mert egyrészt nem vonalzóval járok, másrészt abban hogy nagy nem csak a hossza van benne, hanem vastagság meg más szempontok is. Megbántani nyilván ssoem bántottam meg olyan partnerem akinek kicsi volt, nem mondtam neki. De amióta rájöttem hogy ez nekem fontos, jobb szeretek ezzel kapcsolatban nyílt lenni.
2022. szept. 1. 19:30
 12/39 anonim ***** válasza:
12%
Értelek, és ez így korrekt. De adódik a kérdés, és ez sokkal inkább izgat :D nagyságrendileg hány faszid volt eddig? Úgy érzem a 20-at simán megugrottad!
2022. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
21%

#12 és akkor mégis hogy néz ki nálad egy randi?

Ki kell csapni frankón az asztalra, hogy eldöntsd lesz-e valami?

Vagy az ágynál állva dől el, hogy szex lesz vagy öltözés meg troli haza?

Esetgmégis csak megelégszel azzal ami jutott?

2022. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
16%
18 cm alatt nálam sem pasi a pasi;-)
2022. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Nem, csak ha szexel kapcsolatos téma jön szóba, nyíltan megmondom h én szeretem ha nagy egy srácnak. Nyilván nem úgy kell ezt elképzelni, hogy vonalzóval járok randizni meg hogy ez dönt el mindent.
2022. szept. 1. 19:36
 16/39 anonim ***** válasza:
94%
akkor ha az ágyban derül ki hogy csak 15 elzavarod?
2022. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
11%
Ha jó nő vagy, és nem egy tucat, aki a szemfesték és egyéb kence alatt egy ragyás arcú förmedvény, aki nem pizzán és gyroson hizlalja a seggét, és ha remekül cumizol, mélytorokkal ahogy kell, akkor abban az esetben megérdemled a nagy vaskos faszt.
2022. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Nem... nyilván nem alázok meg senkit e miatt. Gondolom az a fiú akinek fontos a nagy mell sem aláz meg valakit akinek kicsi, csak egyszerűen jobban szereti a nagyot.
2022. szept. 1. 19:40
 19/39 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanolyan tabu ez, mint az, hogy mi pasasok többsége a nagy melleket szeretjük
2022. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
20 as szerintem az nem tabu, minden pasi hangoztatja bűszkén. Amivel nekem szintén semmi bajom amíg én nekem is tetszhet egy nagy f*rok.
2022. szept. 1. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!