Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálja ezt? Fel akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Fel akar izgatni?😅

Figyelt kérdés

Szóval baráti társasággal vagyunk Balatonon, és az egyik srác eddig is nagyon tetszett, de én vagyok a társaság legfiatalabbja, meg amúgyis esélytelennek gondoltam a sráccal, mégis néha elég kínosan viselkedtem.

Szóval kint ültünk a kertben és társasoztunk, iszogattunk. Ő ült mellettem, ami alapból eléggé zavarbaejtő, de játék közben átnyúlt és először csak a térdemet simogatta, aztán egyre feljebb, aztán elkezdett csak az ujjával cirógatni egészen a belsőcombomnál… (csak fürdőruha és egy póló volt rajtam😅). Eléggé zavarba hozott, és izgató volt.😅 Felpattantam piát hozni, hogy kikerüljek ebből a szituból, de utána este többször hozzám ért még, meg úgy nézett rám. Reggel kómásan lebandukoltam, és főztem kávét, aztán ő is megjelent, kérdezte, hogy aludtam, én is őt, elmeséltem a totális baromság álmomat és röhögtünk rajta. Annyira bosszantóan izgató a jelenléte.😅 Miért viselkedik így? Hogy viselkedjek hogy ne legyen kínos? Tegnap alig tudtam magam tartani.😔🙃20N



2022. aug. 18. 11:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
És akkor mire vársz? Meddig akarod kéretni magad?
2022. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék csak így lefeküdni vele…😅
2022. aug. 18. 12:04
 13/23 anonim ***** válasza:
39%
Ha hosszútávra tervezel vele, akkor ne add magad könnyen. Azt neked kell tudd, milyen kapcsolatai voltak eddig (mennyire megbízható a pasi). Ha sok az egyéjszakás kalandja, akkor hagyd. Ha komoly kapcsolatai voltak eddig, akkor kezdjetek el randizni, stb... Lényeg, hogy ne add magad oda pár nap után, mert akkor nem fog megbecsülni.
2022. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
#12! Hogy szeretnéd, hogy képzeled az első alkalmat?
2022. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát ömm kapcsolatban, nem úgy azonnal.😅
2022. aug. 18. 12:13
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Van nálad gumi? Én biztosan nem várnék kár időt vesztegetés
2022. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%

Figyu mondom a lépéseket!


1. Belemész

2a) Használtok gumit problem solved, kielégülsz te is ő is.

2b) Nem használtok gumit.

2ba) Nem megy el benned, aggódsz.

2bb) Elmegy benned, aggódsz.

3) Ha igazán kemény vagy, megvárod a hétvégét, hogy itt megkérdezd tőlünk, hol vehetsz eseményutánit.

4a) szerzel eseményutánit, tovább aggódsz

4b) nem szerzel eseményutánit, tovább aggódsz.

5) tesztet veszel.

6a) nem vagy terhes, problem solved folyamat véget ér, mint a 2a) esetben.

6b) terhes leszel, felteszel egy kérdést gyakorin, hogy mit tegyél, nem gondolkodtál, talán még pia is volt.

7) választ kapsz a gyakori közösségétől és rájuk alapozva meghozod a döntést.

8a) megszülöd a babát, a 2a) teljesül.

8b) elveteted a babát, a 2a) teljesül a kör véget ér.

2022. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ellen tudnál állni.


De ha igen akkor várjál és amikor próbálkozik a csóka akkor közöld vele hogy nem. Elöbb vigyen el randizni. Ismerjétek meg egymást jobban. Valószínűleg azzal jönn majd hogy de ismeritek egymást. De ha nem csak szexre kellesz akkor elvisz randizni és elkezdtek járni mi elött lefeküdnétek.

De úgy is elöbb lefekszel vele szerintem.



Majd mesélj.

2022. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%

Baby te még 12 éves vagy? Elég egyértelmű, hogy nem az ógörög irodalomról akar veled társalogni hanem becsempészni a lompost a málnásba 😅

Az hogy lesz-e belőle kapcsolat vagy sem, meg nem tudjuk, nem vagyunk jósok. Ámbátor ha tetszik neked a pasi akkor miért ne? Legalább jól érzed magad :)

2022. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem szexet akar, de elképzelhető, hogy többet is akar. Ismerni kellene a biztos véleményhez.
2022. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!