Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálja ezt? Fel akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Fel akar izgatni?😅

Figyelt kérdés

Szóval baráti társasággal vagyunk Balatonon, és az egyik srác eddig is nagyon tetszett, de én vagyok a társaság legfiatalabbja, meg amúgyis esélytelennek gondoltam a sráccal, mégis néha elég kínosan viselkedtem.

Szóval kint ültünk a kertben és társasoztunk, iszogattunk. Ő ült mellettem, ami alapból eléggé zavarbaejtő, de játék közben átnyúlt és először csak a térdemet simogatta, aztán egyre feljebb, aztán elkezdett csak az ujjával cirógatni egészen a belsőcombomnál… (csak fürdőruha és egy póló volt rajtam😅). Eléggé zavarba hozott, és izgató volt.😅 Felpattantam piát hozni, hogy kikerüljek ebből a szituból, de utána este többször hozzám ért még, meg úgy nézett rám. Reggel kómásan lebandukoltam, és főztem kávét, aztán ő is megjelent, kérdezte, hogy aludtam, én is őt, elmeséltem a totális baromság álmomat és röhögtünk rajta. Annyira bosszantóan izgató a jelenléte.😅 Miért viselkedik így? Hogy viselkedjek hogy ne legyen kínos? Tegnap alig tudtam magam tartani.😔🙃20N



2022. aug. 18. 11:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Csak meg akar dugni.
2022. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Ez dugásra megy, bár gondolom neked ez is elég. Szóval csak hagyd.
2022. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

... alig tudtam magam tartani ...

Már fel is izgatott! Dugni fogtok!

2022. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem de naivak ezek a mai lányok:D szerinted a buliba mit szeretne csinálni?:D MEGDUGNI!!!
2022. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
És miért szükséges tartani magad? :D Attól nem leszel sem több, sem kevesebb, ha szexeltek.
2022. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szerintetek biztosan csak szexelni akar?😅😔
2022. aug. 18. 11:45
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyugi!! Házasság meg ilyenek 😂😂😂😂

Persze h csak meg akar dugni

2022. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te mit akarsz? Nem csak szexelni? Nem azt írod, hogy milyen kedves és micsoda belső értéeki vannak, hanem azt, hogy mennyire felizgat.
2022. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

Ezt nem igazán lehet tudni, hogy mit akar.


Én most voltam éppen a szemtanúja és fültanúja a délelőtti órákban: egy ügyintéző foglalkozású ismerősömre (hölgy,) ketten is erősen rányomultak.


Helyesbítek: az egyik, egy "kívánós" ügyfél. Alig egy-két órája.


Ügyfélről és kollégáról van szó (persze nem egy időben kísérelték meg az udvarlási szándékot.)


Mivel kellemetlenül éreztem magam, ahogy izzott/sistergett körülöttük a levegő, villámgyorsan tovasiettem.


Hadd alakuljon, aminek alakulnia kell. Ilyen nem zavarunk senkit...


Az én időpontom egy kicsit ráér még. :)

2022. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Mert sajnos tényleg így van.😓

De emellett iszonyat jófej, kedves, okos srác, akinek ráadásul nagyon empátiás készsége van és szerintem gondoskodó is, a határozottságáról és magabiztosságáról ne is beszéljünk…

2022. aug. 18. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!