Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar szexelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni a pasim ha menstruálok? Mit csináljak hogy akarjon én nem fogom ezt kibírni.

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozik 1 hónapban 1x jön haza hétvégére. De most májusban nem volt itthon, nem tudott haza jönni. Most végre ma hazaért de nekem tegnap megjött. És szombaton este már indul vissza nekem addig nem fog elmúlni. Nagyon rossz itt van mellettem és nincs semmi.

2022. jún. 23. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha annyira zavarja akkor addig húzzon gumit, én is úgy csinálom.
2022. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Semmit.Legközelebb ezt beszéljétek meg.Jobb lett volna ha inkább 1 héttel kesőbb megy.Akkor menjen haza mikor nem menstruálsz.

Nem mindenkinek van kedve a vér latvanyához,és van,aki ezt nem is bírja nézni sem.Ezt el kell fogadnod és nem is kényszerítheted erre,mert megette a fene az egésszet ha valaki viszolyogva áll neki.

2022. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Én imááádom a mensis punciiit!!!
2022. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

Az igazi kalóz a Vörös tengertől sem riad meg.

A párod meg egy homokos


Én ki is nyalom a véres puncit, ha a csaj kéri..

2022. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Miért kell mindent kinullázni?
2022. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Akkor is szeretem nyalni, dugni, meg mindent a mensis puncival.
2022. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Összeszorítod a fogad baby ennyit tudsz csinálni ha a pasidra rámászol és nem akar sehogy sem megdugni - sem fürdőben, sem tusolás után, sem softtamponnal, sem sehogy.

Megjegyzem hosszú távon amúgy sem túl jó ómen egy kapcsolatra ahol csak havi 1x találkoztok 2 napra.

2022. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
38%
Mond el neki mennyre hiányzik neked. Aztán remélhetőleg változik az álláspontja.
2022. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Prűd. Nekem, és a nőnek akivel éppen azokat a pillanatokat éltük meg, egyikünket se zavarta hogy vérzik, ilyenkor nem volt punci nyalás, de szex ugyan úgy ment, teljesen naturálba, belélvezéssel.

Őt egy picit zavarta a véres szag, engem az se. Ha valakit szeretsz, kívánod minden pillanatàban, a vérzés is a nőiességhez tartozik, normális férfi ilyenkor se idegenkedik a női testtől.

2022. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezét nem haragudhatsz meg rá, nem lehetsz rá dühös.


Nem mindenki szereti a véres puncit dugni. Van akinek ez visszataszító. És ezt el kell fogadni.

2022. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!