Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyám el akar vinni az orvosho...

Anyám el akar vinni az orvoshoz, mert nem menstruálok, megteheti ezt?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még soha nem menstruáltam. Nekem ez így jó, mert nem akarok havonta vérezni, a barátnőim is csak szenvednek vele. Voltam ultrahangon és nem találtak semmilyen betegséget. Az anyám el akar vinni endokrinológushoz, de én nem akarom hormonokkal tömni magam! Meg amúgy sem akarok mászkálni amíg tart a koronavírus. Ennyi idősen jogom van eldönteni, hogy nem akarok orvoshoz menni?

2021. jan. 25. 14:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem, hogy megteheti, hanem kötelessége a betegségeidet kezeltetni. Szarhatna is rád, de foglalkozik veled, és nyilván aggódik érted. Köszönd meg neki!
2021. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az első válaszolóval. Menj csak el anyukáddal orvoshoz:)
2021. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Jogod van eldönteni persze.De szerintem hallgass anyudra mert jót akar neked.Nem normális hogy ennyi idősen nincs még menzeszed.Nekem 16 évesen jött meg mikor már az összes osztálytársamnak megvolt és meg is nyugodtam hogy normálisan működök.Endokrinológus nem feltétlen hormonokkal fog teletömni.Adj egy esélyt a dolognak
2021. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Örülj neki, hogy figyel rád. És nem őt fogod hibàztatni ha már gyereket szeretnèl majd és nem lehet. Nem fog fàjni a vizsgàlat, ez a te èrdeked
2021. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek + nem mindenkinek szenvedés pl.én észre se veszem.
2021. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%

De azért te is érzed, hogy nem oké, hogy nem jött meg, nem?


Hidd el, azon túl, hogy felvághatsz társaságban, hogy "jaj én nem vérzek, nem szenvedek", attól még összesúgnak a hátad mögött, hogy "ez a csaj nem egészséges".


Nemmellesleg lehet, hogy olyan problémád van, hogy később a szex is nagyon fájdalmas lesz, ezt meg csakcsak nem akarod.

2021. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
De én nem akarok menstruálni és gyereket sem szeretnék. Ezért nem sok értelme van orvoshoz menni szerintem. Csak rabolom az időt azoktól, akiknek tényleg kell segítség. Ezt már mondtam anyámnak de nem érti meg.
2021. jan. 25. 14:54
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
Te nem érted meg amit ő mond neked.Nagyon gyerek vagy még.Később honnan tudod hogy nem akarsz gyereket?Értsd meg hogy nem normális az hogy nem menstruálsz.Később nagyobb problémákat is okozhat ha nem vagy kikezelve a meddőségen túl
2021. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
17 évesen èn sem akartam gyereket, és szerintem sok kamasz nem akar ebben a korban. Most lombikra vàrok. Csak egy pèlda arra, hogy megvàltozhat a vèlemènyed, még fiatal vagy, sokat fogsz vàltozni.
2021. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%

"17 éves vagyok.."


meg

2021. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!