Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek tudhatom be, hogy ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek tudhatom be, hogy ezt tette az ágyban?

Figyelt kérdés

Randizom, ismerkedem valakivel, nem vagyunk együtt (legalábbis én nem veszem annak, nincs semmi kimondva) nagyon friss a dolog, de beszéltünk már kettőnkről meg sokmindenről. Viszont most elég bonyolult a helyzetünk és vannak akadályok is, ami miatt jelenleg nem tudjuk, merrefele mozdítsuk a kapcsolatot, csak úgy nagyvonalakban beszéltünk a lehetséges jövőről.

A lényeg, hogy egyik nap szex közben vagyis előjáték után gumi nélkül belém hatolt. Nincsen szó arról, hogy felelőtlenek lennénk, de engem meglepett ez.. nyilván ennyitől nem lehet teherbe esni és korábban paráztam már csak attól is, ha kicsit odatette, most viszont nagyon felizgatott és mondtam, hogy csináljuk még kicsit így, szóval folytattuk de nem sokáig, utána húzott óvszert. Viszont nekem ilyen még nem volt, fura hogy meg sem kérdezte, csak így betette, én úgy érzem van köztünk egy bizalom ebben, de mennyire gyakori hogy ilyet tesz valaki? Mire gondolhatott? Nem szokás ezt megbeszélni előtte? Nem tudom eldönteni, hogy ezt tiszteletlenségnek vegyem vagy pedig pozitívan, mert bárkivel nem csinál ilyet az ember és eddig mi mindig védekeztünk.

Én huszonéves vagyok, szóval már nem tini, ő nálam idősebb jópár évvel, de mégis elgondolkodtam.



2022. aug. 16. 12:10
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
84%

annyiban ki szeretnék állni a pasi mellett, hogy feltételezem ő úgy érzi megbeszéltetek dolgokat és aszerint cselekedett. Ha te úgy érzed nem beszéltétek meg, akkor elbeszéltetek egymás mellett, ami gyakran megesik, még sok év együttlét után is. Feltételezem nézte a reakciókat, feltételezem nem voltál egyáltalán elutasító, sőt, inkább pozitív megerősítést adtál, és feltételezem megtett egy következő lépést, aminél ahogy te is írtad, pozitív hatás volt, mert engedted (vagy kérted, nem mindegy), hogy folytassa...


Konklúzió: túl sokat interpretálsz bele, mert szerintem ha egyszerűen ezt elmondtad volna neki, hogy "figy, felelőtlenség volt és előtte meg kellett volna kérdezni", biztos vagyok benne, hogy teljesen civilizált módon lerendeztétek volna az egészet 2 perc alatt és a végén egy nagyot szexeltetek volna.


Szóval ez is egy olyan kérdés, amit élő beszédben hamar megoldasz, itt pedig GYKn csak felidegesíted magad és ezer őrült fantáziát indítasz útjára, arról nem is beszélve, hogy olyan emberektől hallasz majd tanácsot, akik még pucér embert sem láttak életükben.

2022. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
21-es,Te aztán biztos nem láttál egyet se ,valóban.
2022. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
20. Te teljesen hülye vagy, fogalmad sincs hogy mi van közöttünk és miért van az ami, mert egy részletet sem írtam le ide. Ő eleve annak a híve volt hogy ne feküdjünk le, én döntöttem így… te is csak egy vagy a sok okoskodó gyakoris suttyó közül, akik közel sem ismernek egy teljes sztorit és közük sincs a másik életéhez, de mégis jobban akarják tudni. És persze, az ürítésről is gondolom sok tapasztalatod van az öt centis farkaddal, szánalmas nyomorék
2022. aug. 16. 13:54
 24/40 anonim ***** válasza:
35%
Ne rám haragudj kérdező,én csak a tükröt tartom amibe nem akarsz belenézni.
2022. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Nem haragszom egyáltalán, te nem tükröt tartasz, hanem a saját szubjektív valóságod vetíted ki másra és húzod rá a teljes kép ismerete nélkül. A kettő nem ugyanaz
2022. aug. 16. 13:59
 26/40 anonim ***** válasza:
66%

Térjünk erre vissza mondjuk 3 hónap múlva.

Sehol nem lesz már ez a férfi az életedben.

2022. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk is beteszi csak úgy, de semmi gond nincs ezzel.


Szeretem, nem önző, sohasem volt az, tisztel, semmit nem erőltet, csak amit én is akarok, ez meg... nem megerőszakolt :D

2022. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
20%
Akkor én is hozzászólnék. Kérdező, te egy hulye pitsa vagy. És azt hurrogod le, aki jószándékkal válaszol. Gyerek vagy még nagyon fejben. A másik, én a helyedben bevennék egy 72 órás tabit, a biztonság kedvéért, ha még időben vagy. Mert én ismerek olyat a közvetlen környezetemben, aki pont így esett teherbe.
2022. aug. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
77%
28-as te egy igazi brom vagy az is biztos. 72 órásat bevenni az első pár percbe? Téged se az eszedért viselnek el az is biztos. Akit ismersz azt jól átbszták mert ott biztos vagyok benne h volt egy kis spriccelés amit nem hozott a hölgy tudtára csak nyilván a nők ezzel nyugtatják magukat h előváladék. Lehet h te egy előváladékból fogantál mert látszik.
2022. aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
26%

23. "Te teljesen hülye vagy" - vitakultúra... Gratulálok!


"Ő eleve annak a híve volt hogy ne feküdjünk le, én döntöttem így"


Híve? Milyen híve? Egy egészséges férfi képes, tud és akar is szexelni. Ha már ennyire okosnak tartod magad, ezt igazán tudhatnád. Nincs olyan, hogy valaki "nem híve a szexnek". Legfeljebb ha aszexuális. Vagy nem akar gyorsnak/felszínesnek/kihasználónak tűnni.

Az pedig, hogy "te döntöttél így" - hát persze, hogy te döntöttél így! Nyilván ha nem akartad volna, akkor az úgy egészen más lenne, akkor erőszakról beszélnénk. Vagy meg sem történt volna az aktus.


28-nak igaza van abban, hogy gyerek vagy. Gyerekesen gondolkozol. Bár, a legtöbb nő ilyen, nincs ebben semmi különleges.

2022. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!