Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek tudhatom be, hogy ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek tudhatom be, hogy ezt tette az ágyban?

Figyelt kérdés

Randizom, ismerkedem valakivel, nem vagyunk együtt (legalábbis én nem veszem annak, nincs semmi kimondva) nagyon friss a dolog, de beszéltünk már kettőnkről meg sokmindenről. Viszont most elég bonyolult a helyzetünk és vannak akadályok is, ami miatt jelenleg nem tudjuk, merrefele mozdítsuk a kapcsolatot, csak úgy nagyvonalakban beszéltünk a lehetséges jövőről.

A lényeg, hogy egyik nap szex közben vagyis előjáték után gumi nélkül belém hatolt. Nincsen szó arról, hogy felelőtlenek lennénk, de engem meglepett ez.. nyilván ennyitől nem lehet teherbe esni és korábban paráztam már csak attól is, ha kicsit odatette, most viszont nagyon felizgatott és mondtam, hogy csináljuk még kicsit így, szóval folytattuk de nem sokáig, utána húzott óvszert. Viszont nekem ilyen még nem volt, fura hogy meg sem kérdezte, csak így betette, én úgy érzem van köztünk egy bizalom ebben, de mennyire gyakori hogy ilyet tesz valaki? Mire gondolhatott? Nem szokás ezt megbeszélni előtte? Nem tudom eldönteni, hogy ezt tiszteletlenségnek vegyem vagy pedig pozitívan, mert bárkivel nem csinál ilyet az ember és eddig mi mindig védekeztünk.

Én huszonéves vagyok, szóval már nem tini, ő nálam idősebb jópár évvel, de mégis elgondolkodtam.



2022. aug. 16. 12:10
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
69%

"A párom úgy gondolja, hogy aki segget akar baxni, az keressen erre a célra egy szép homoszexuális pasit, a szerelmén meg van olyan lyuk ami dugásra való..."

ezek szerint mégiscsak szoktatok beszélgetni arról, hogy melyikőtöknek mi a jó szexben. helyes.

2022. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
4. Csak szexre tart, de leszarja ha terhes leszek tőle. Mesélj még.
2022. aug. 16. 12:48
 13/40 anonim ***** válasza:
57%

Pedig csak szexre tart

Majd rájössz.

Naiv vagy.

2022. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
13%
#12 férfiként elég simán leszarhatod, ha valaki terhes lesz tőled.
2022. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
73%

7. "most viszont nagyon felizgatott és mondtam, hogy csináljuk még kicsit így, szóval folytattuk"


Ez számomra elég egyértelműnek tűnt. "Most", vagyis "ezúttal", "ez alkalommal".


Mindegy, nem kötöszködni akarok, de most tényleg nem értem, mi a probléma. Ha nem akarod úgy, akkor szólsz neki. Ennyi.

2022. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 NTBS ***** válasza:
14%
Önző. És jó eséllyel csak szexre kellesz.
2022. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
76%

"férfiként elég simán leszarhatod, ha valaki terhes lesz tőled."

lepontozók, ne értsetek félre, mélységesen megvetem azokat a férfiakat, akik leszarják, ha a másik terhes lesz tőlük. de aki g*ci akar lenni, az simán leszarhatja. nem neki kell kihordania, megszülnie, szoptatnia, stb

2022. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
33%
Itt jön a sok gyk - s brom akik azthiszik h mekkora illemtudóak és h milyen gonosz volt az illető h berakta kicsit a farkát gumi nélkül. Ha a lány nem tiltakozott akkor nincs probléma, mert ha szólt volna abban a pillanatba h nem akkor még a veszély se állt fent h teherbe esik. Bírom ezt a sok gyökret h játszák itt az eszüket annak reményében h a kérdező majd rá ír h gyere szexelni akkor te. Fogadom h a legtöbbnek csak max 8 általánosa van meg és még van képük választ adni. Nekik olyan kérdésre is tilos lenne választ adni mint h milyen színű a fehér ló.
2022. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Igen, biztos van az a réteg aki leszarja hogy terhes lesz…. :)))) hadd ne mondjam, hogy mennyi iq-val. Persze, ha neked ez a tapasztalatod biztos ilyen környezetben mozogsz és magad is ilyen vagy
2022. aug. 16. 13:18
 20/40 anonim ***** válasza:
70%

Hiába nyomod itt a szöveget;

Üritésre vagy használva,megteheti hogy hülyének néz,mert naiv vagy.

Kezelget egy kicsit még ,míg meg nem un

2022. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!