Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek tudható be az, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek tudható be az, hogy ha egy szexkapcsokatban azt mondja a férfi, hogy "Zavarban voltam, mert gyönyörű vagy"? Lehet, hogy többet érez?

Figyelt kérdés

Mindíg szeretkezés volt, soha nem mondanám dugásnak, és mindig engem nézett először. Miután megtörténik a szex pedig órákat fekszünk egymás mellett és bújunk egymáshoz, cirógatjuk a másikat.



28/F

23/L


2020. okt. 7. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem szexkapcsolat.
2020. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzi magát veled, sokat jelentesz neki!
2020. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért messzemenő következtetést nem kell levonni, mert akkor nem szex kapcsolat lenne. Az hogy bújik, van akinek erre van igénye. Ha téged nem néz akkor meg nem dugsz vele. Ennyi..
2020. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, de nekem nem egy szexkapcsolatom volt ilyen jellegű. Nem tulajdonítottam neki jelentőséget, jólesett, ennyi. Aztán volt, amelyikből rendes kapcsolat lett, de ez az elenyészőbb verzió.
2020. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit azt kapod amit egy rutinróka megad egy szexért = nem paraszt:) Ugyan ilyen vagyok és semmi többet nem érzek
2020. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeret téged! :) Nagyon bejöhetsz neki.
2020. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!