Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek tudhatom be, hogy ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek tudhatom be, hogy ezt tette az ágyban?

Figyelt kérdés

Randizom, ismerkedem valakivel, nem vagyunk együtt (legalábbis én nem veszem annak, nincs semmi kimondva) nagyon friss a dolog, de beszéltünk már kettőnkről meg sokmindenről. Viszont most elég bonyolult a helyzetünk és vannak akadályok is, ami miatt jelenleg nem tudjuk, merrefele mozdítsuk a kapcsolatot, csak úgy nagyvonalakban beszéltünk a lehetséges jövőről.

A lényeg, hogy egyik nap szex közben vagyis előjáték után gumi nélkül belém hatolt. Nincsen szó arról, hogy felelőtlenek lennénk, de engem meglepett ez.. nyilván ennyitől nem lehet teherbe esni és korábban paráztam már csak attól is, ha kicsit odatette, most viszont nagyon felizgatott és mondtam, hogy csináljuk még kicsit így, szóval folytattuk de nem sokáig, utána húzott óvszert. Viszont nekem ilyen még nem volt, fura hogy meg sem kérdezte, csak így betette, én úgy érzem van köztünk egy bizalom ebben, de mennyire gyakori hogy ilyet tesz valaki? Mire gondolhatott? Nem szokás ezt megbeszélni előtte? Nem tudom eldönteni, hogy ezt tiszteletlenségnek vegyem vagy pedig pozitívan, mert bárkivel nem csinál ilyet az ember és eddig mi mindig védekeztünk.

Én huszonéves vagyok, szóval már nem tini, ő nálam idősebb jópár évvel, de mégis elgondolkodtam.



2022. aug. 16. 12:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
37%

nem csak tiszteletlen, de önző is!

nem rád figyelt, hanem a vágyaival foglalkozott...


45/F

2022. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
65%

igen, ez tiszteletlen volt: gondolt egyet, azzal meg nem foglalkozott, hogy te ehhez mit szólsz. merő véletlen, hogy ez speciel pont izgat. de a következő hasonló "derült égből" húzása nem biztos, hogy kellemes lesz.

alapvető része a szexuális kultúrának, hogy nem lottózunk. valamilyen kommunikáció révén ki kell derülnie, hogy a másiknak jó-e, amit csinálni készülünk. például ha valamerre finoman elkezdek odanyúlni, de a másik elhúzza a kezem. ha pedig ekkora tétje van, mint a gumi nélküli szex, akkor legjobb szavak révén megbeszélni (és inkább még szex előtt, nem ott helyben).

2022. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
68%

Édes istenem.. végig sem olvassátok. A nő kérte, hogy "csináljuk kicsit úgy is". Utána csidálkozik, miért tette be. Óh, bazd... Hát így (ne!) bízzunk mi a nőkben... Amúgy felelőtlen volt a faszi ez tény, de utólag számonkérni, mikor a te kérésed volt, hát mit ne mondjak, az sem túl gáláns.



("most viszont nagyon felizgatott és mondtam, hogy csináljuk még kicsit így, szóval folytattuk")

2022. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
56%

"Viszont most elég bonyolult a helyzetünk és vannak akadályok is, ami miatt jelenleg nem tudjuk, merrefele mozdítsuk a kapcsolatot, csak úgy nagyvonalakban beszéltünk a lehetséges jövőről."


Jóval idősebb Nálad,csak szexre tart ,semmi többre,nem is tisztel ,mint ez a leírtakból kiderült

2022. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
65%

"fura hogy meg sem kérdezte"


Persze, hogy nem, hiszen te kérted, hogy úgy csinálja...

2022. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
69%
Hűha. Néha elgondolkodom, hogy vajon vannek-e emberek akik úgy szexelnek hogy előtte mindent megbeszélnek. És tuti vannak. Nem baj, legyen az ő bajuk. Nálam a szex spontán dolog. Nem tervezem meg, hogy mikor mit akarok csinálni, csak jön az érzés és megteszem. A védekezésnek két része van: egyrészt nem akarok gyereket, és ellentétben a gyk-val a való életben még soha senki nem esett teherbe attól hogy valaki kétszer bedugta. Sőt volt olyan kapcsolatom is ahol végig gumi nélkül nyomtuk, és csak az élvezés előtti percekben vette fel a párom. Igaz, ő nagyon jól tudta kontrollálni, akár két-három órán át is képes volt kitartani élvezés nélkül, és akkor vette fel amikor már mindketten hullák voltunk és bennem akart elélvezni. Terhesség nem volt, pedig naponta csináltuk ezt. A másik része a fertőzés kérdése, ehhez már elég egyszer is bedugni. Azt a kérdést tedd fel magadnak, feltételezed-e róla hogy mással is kavar? Ha a válasz nem, akkor nincs jelentősége az egésznek. Ő azért tette be gumi nélkül, mert ugyan így megbízik benned és nem feltételezi, hogy bármit elkaphat tőled! A többi felesleges agyalás...
2022. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ezt azoknak címzem akik írták, hogy én kertem: szövegértés látom megintcsak hiányzik. Leírtam, hogy először ő tette be kérdezés nélkül, az már csak másodlagos hogy utána én kértem.
2022. aug. 16. 12:36
 8/40 A kérdező kommentje:

6. Köszi a reális választ. Teljesen egyetértek…

Itt is az van, hogy ő tudja tartani magát sokáig, amíg azt nem mondom, hogy mehet.

Véletlenül sem lehet az, hogy csak elvisz valakit a flow?

2022. aug. 16. 12:39
 9/40 anonim ***** válasza:
24%

#6 "Néha elgondolkodom, hogy vajon vannek-e emberek akik úgy szexelnek hogy előtte mindent megbeszélnek. És tuti vannak. Nem baj, legyen az ő bajuk. Nálam a szex spontán dolog. Nem tervezem meg, hogy mikor mit akarok csinálni, csak jön az érzés és megteszem"

erre akkor térjünk vissza, miután a pasid spontán átdugta punciból fenékbe, mert hirtelen jött neki az érzés és megtette.

2022. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
19%

#9

A párom úgy gondolja, hogy aki segget akar baxni, az keressen erre a célra egy szép homoszexuális pasit, a szerelmén meg van olyan lyuk ami dugásra való...

2022. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!