Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak lábfétises lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lábfétises lányok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 13. 08:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
És ha én nő létemre szeretem a női lábakat megnézni akkor gondolom én nem létezek számotokra. :D
máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
35%

Ne legyünk már ennyire buták könyörgöm

Neked nincs lábfétised amiért ránézel más nők lábára egyáltalán nem ezt jelenti.... Mellesleg leírtam hogy létezik csak extrém ritka ha jól emlékszel a nők 0,1%-a magyaránt 1:1000hez az aránya az ilyen nőknek

máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
90%
Ez is annyira tipikus férfias hogy egyből lebutázol. :D Nem csak nézni szeretem őket, barátnőm lábával történt már több is (pedig nem vagyok leszbi).
máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
35%
Ez annyira nőies hogy egyből okoskodsz... Azt írtuk hogy extrém ritka nem azt hogy nem létezik... De te nem vagy lábfétises attól hogy szereted nézni magyarul te sem tartozol bele a nagyon ritka kivételbe
máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ezt megbeszéltétek magatokkal. Férfiak egymás közt hogy van-e lábfétises nő. :D
máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
35%
Igen képzeld el hogy míg nem jöttél okoskodni (úgy hogy neked sincsen lábfétised) addig megosztottuk egymással a tapasztalatainkat illetve én hoztam egy statisztikát róla ami tényleg reprezentatív de mégegyszer kihangsúlyozom hogy te NEM vagy lábfétises (ahogy a többi nő sem :))
máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
90%
Akkor jó ha tudod a többi nő helyett is. Az okoskodást meg azt hiszem már bebizonyítottad hogy nem én csinálom. :D
máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
51%
Te hogy lehet ennyire buta valaki? A statisztikában nőket kérdeztek meg és az reprezentatív veled ellenben aki nem ismeri a társadalom összes nőjét és még ráadásul lábfétised sincsen, ennyire buta nem lehet valaki
máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
28: Egy kis segítség. Attól hogy minden mondatban leírod ötször, hogy buta valaki, még nem lesz az, meg te sem leszel okosabb és értékesebb vitapartner. Mindezzel csak azt bizonyítod be, hogy mások alázása nélkül képtelen vagy a gondolataidat kifejezésre juttatni.
máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj mi történik itt? Lábfétises vagyok és még nő is. De inkább lelépek innen mielőtt valaki nekem is megmondja hogy nem létezek vagy buta vagyok vagy ki tudja mit lehet itt még mondani hisz mindent szabad. A másik nőnek üzenem aki leállt itt vitázni: hagyd a fiúkákra hogy megszakértsék ;)
máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!