Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyiért engednétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyiért engednétek meg, hogy egy pasi megélje veletek a lábfétisét?

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 18:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Semennyiert
2022. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Nincs az a pénz
2022. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%

Ha egy amúgy idegen pasi, akivel többet nem kell találkoznom, de beszéltünk már annyit, hogy elhigyjem, hogy nem baltás gyilkos, akkor egy komolyabb összegért, mondjuk 10 millió, úgy, hogy semmilyen felvétel nem készül, benne lennék, amennyiben amúgy szingli vagyok.

Ahhoz, hogy mindez teljesüljön igen komoly bolygóegyüttállás kéne. Szóval, a semmiért a reális válasz nálam is.

2022. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
Haver, szerezz egy barátnőt és ingyen megvan...
2022. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem őszintén érdekel, hogy a nagyon negatív vélemények mögött mi van. Én ugyanis beszéltem már olyan lánnyal, akinek elvileg nem lett volna ezzel baja. Világosan megértette, hogy neki semmit nem kötelező csinálnia, egyszerűen csak élvezheti a talp kényeztetést, ameddig csak akarja, fél órát, órát. Ő csak lazán kényelmesen elhelyezkedik, közben pld tévét néz, telefonkzik... Vagy ha van kedve, kérheti, hogy most inkább masszírozzam, vagy máshogy csináljam, vagy a másik lábát stb...


Tulajdonképpen mi az, ami ebben nem tetszik annak, akinek nem tetszik?

2022. máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

5, nekem egyrészt a lábam nem játékszer. Nem szeretem ha hozzáérnek. Másrészt, kétlem, hogy egy talpmasszázsról szól a kérdés. Az viszont már erősen undorító, ha rácuppan a nagylábujjamra, mint csuka a horogra és szopogatja, nyalogatja, esetleg magához dörgöli, szaglássza, stb. És akkor a lábbal kiverésről, farok hozzádörgölésről nem esett szó.

Szóval, az alapvető undort kéne kifizetnie az esetemben.

2022. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
15%
Aki nem szereti annak gombás, büdös és koszos a körme. Trampli lábúak. Tuti tiszta bőrkeményédes. Értelmes nő ettől nem viszolyog. Csak az ápolatlan delfin méretű nők.
2022. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
6-os: Ez alaptalan vádaskodás. Nyilván megbeszélés kérdése, hogy mi fér bele és mi nem :O
2022. máj. 1. 18:33
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
7-es válaszoló jól prezentálja azt a stílust, amivel másra akarják erőszakolni a fétisüket.
2022. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

6: Nyilván ez is közös megegyezés kérdése. Ha csak talpmasszázst kérsz, nem is értem, miért "kétled" hogy az lesz. :)))

Ez egy közös játék, incselkedés. És ha előre le vannak fektetve a szabályok, pld hogy semmi más nem lehet belőle, akkor egy átlagos pasi nem baltás gyilkos hogy ezt ne tartsa be :))) Ezzel a gondolkodással sehová nem mernél elmenni nyilvános helyre sem. :)))


5ös voltam

2022. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!