Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyiért engednétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyiért engednétek meg, hogy egy pasi megélje veletek a lábfétisét?

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 18:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pénz.
2022. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%
11.: na jó, de mennyi? :)
2022. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

10, akinek ennyi a vágya, menjen talp masszőrnek és még neki fognak fizetni azért, hogy kiélje magát.

Olyannal nem lehet incselkedni, akinek ez az egész teljesen idegen, tehát, a dolog ugyan az lenne.

Nem azt kérdőjeleztem meg, hogy, ha abban egyeztünk meg, hogy talpmasszázs, akkor más is lesz, bár egy idegen esetében indokolatlannak tűnik a komolyabb bizalom is.

De alapvetően azt kérdőjeleztem meg, hogy valaki elég elkeseredett ahhoz, hogy ennyiért fizessen.

2022. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

13.: Mint látod, a kérdező a példa rá, hogy van ilyen. :)

Egyébként én tervezetem is hogy talpmasszőrnek megyek. A hivatalos vizsga drága, és először egy általános természetgyógyász vizsga kell, utána specializálódni... Bonyolult. Eközben a dolog üzleti része eléggé telítődött. Kell egy saját vállalkozás, mondjuk egy szépségszalon, és ott felvenni a szolgáltatások közé. Vagyis még mindig csak a befektetés van benne, miközben megélni is kellene valamiből.


Maradt, hogy hölgyismerőseimnek ingyen ajánlom fel a szolgálataimat, legalább a tényleges gyakorlatból nem esek ki addig sem.

2022. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
86%

Fiatal lányként mondom, hogy nem teljesen értem a sok negatív kommentet a témával kapcsolatban (nem csak ez alatt a kérdés alatt, hanem úgy általában). Engem nem indít be, hogy valaki foglalkozik a lábammal, de nem is vált ki belőlem ellenérzéseket. Egy szerelmen alapuló kapcsolatban mindenképpen megengedném, ha tudom, hogy ez a páromnak tetszik. Nekem nem fáj, nem vált ki belőlem undort, miért ne tenném.

Hogy kapcsolaton kívül megtenném-e? Lehet. Nagyon függ attól, hogy milyen az adott férfi, mennyire megbízható, szimpatikus, stb. Mennyiért? Fogalmam sincs, sosem csináltam ilyet korábban.

2022. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy én sem értem, hogy sokan annyira ellenségesen közelednek ehhez a témához, mert valóban jól írja a 15#-ös: "nem fáj". Nincs akkora nagy negatív mellékhatása, mint egy pl.: erőszakos közösülésnek, vagy análnak. Szerintem agyilag sokan fel sem fogják ezt, csak ítélkeznek, és lehet, ha a párjával esetleg a lábfétis bármelyik ágát kipróbálnák egyszer, akkor utána más lenne a hozzáállás...
2022. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
33%
Olvasva a negatív kommenteket, rengeteg az antinő.... valóban akik rettegnek és undoritónak tartják a lábfétist bizonyára tramplik, bütykösek...valamint szégyelik a lábukat.
2022. máj. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%

17, nem gondolnám, hogy a kettő összefügg. Nekem nem bütykös és nem gombás a lábam, trampli se vagyok, egyszerűen csak taszít a gondolat, hogy valaki a lábam nyalva élveszkedik, mint egy kutya. Ugyanígy taszít a hónalj nyalogatása, a fenék nyalogatása, sőt az anál úgy általában.

El kéne tudni fogadni, hogy nagyon eltérő szexuális igények vannak a világon.

Én elfogadom, hogy valaki szeret az erdőben dugni, vagy épp lábakat nyalogatni, még azt is el tudom hinni, hogy van akinek ez kölcsönösen élvezetes, de akkor a másik oldal fogadja el, hogy erre nem mindenki vágyik. És nem azért, mert baja van az adott testrészével. Vagy akkor a fenekem és a hónaljam is bütykös lehet?

2022. máj. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%

Abszolút teljes mértékben!

De csakis a páromnak akiben megbizhatok, kapcsolaton kívül semmiképp.

2022. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
24%

"De csakis a páromnak...":

A gond csak annyi, hogy a mai világban általánosságban ez a "párom" üzemmód rendszerint 1-3 hónapig-, max. 2-3 évig tart, de akkor már nemzeti ünnep van.

Inkább úgy fogalmaznék, hogy "az aktuális páromnak..."

2022. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!