Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyiért engednétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyiért engednétek meg, hogy egy pasi megélje veletek a lábfétisét?

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 18:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
24%
Elfogadom kinek mi az igénye. De lábfétist az uccsó helyre teszitek. De bezzeg ha orál.. elölről hátulról. Az jöhet
2022. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%

Ez a tökfőzelék tipikus esete. De még jobb példa a csiga. Nem egy ismerősöm evett már csigát, akarata ellenére. Mind azt mondta, hogy finom volt, mégis volt, aki, mikor elárulták neki mi volt a pörköltben, hányt.

Hiába ehető, sőt akár finom is, az emberek többségéből undort vált ki.

Ez is olyasmi, amit jobb híján, kénytelen az ember elfogadni.

Ami az orált illeti, azzal valóban semmi bajom, de nem egy téma a lábfétissel, mert előbbit én is élvezem, belőlem is szexuális vágyat hív elő. Utóbbi undort kelt.

Van ismerősöm, aki az oráltol viszolyog. Ő ennek megfelelően keres partnert és elfogadja, hogy így nehezebb dolga lesz, mert mást nem tehet.

Az elemi reakciókat, mint a vágy, vagy épp az undor, nem igazán lehet irányítani.

2022. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%
Már engedtem is. Ingyen. De nem mindegy, hogy kiről van szó.
2022. máj. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindegy kinek. Idegennek soha,a barátomnak minden gond nélkül,de egyszer egy haver srácnak is engedtem.
2022. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
81%
50e
2022. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
50-500.000Ft a tapasztalat. ;) 24/F Az 500.000Ft nekem sok lett volna ezért abból nem lett semmi.
2022. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!