Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétises férfiak! Tavasszal/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises férfiak! Tavasszal/nyáron szoktátok nézni a lányok, nők labait, akkor is, ha a párotok kielégíti a fétiseteket?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert gond lenne, csak felmerült bennem a kérdés. Én és a párom eléggé benne vagyunk a dologban, de még sosem láttam, hogy nagyon megnézte volna más nők lábait (biztos szokta, max fogyel rá, ha ott vagyok mellette), ellenben az enyémet mindig stiröli, ha szandálban, harisnyában vagy magassarkúban vagyok. Ti szoktátok nézegetni?

2022. máj. 19. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom nézi. Nem zavar. L.
2022. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg nézem a csajok lábát de nem izgulok fel rá
2022. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lábfétises, de így is meg szoktam nézni.
2022. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Emberek... Az nem fétis, ha egy férfi szépnek és izgatónak tartja a női lábat. Ez normális férfias dolognak hívják. Ezt már lefétisezik - de az olyan aberrált elmebeteg dolgokat mint az anális szex, természetesnek tartják. Ki van a világ fordulva magából. A FÉTIS az sokmindennek a túlzó, szélsőséges és betegesen kizárólagos módozata.
2022. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Épeszű férfi a neki tetsző nők lábát is nagyon vonzónak tartja. Aki nem így van vele, az kezelésre szorul, hogy férfiassá váljon.
2022. máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze megnézem de nem feltűnően és betegesen.

Szerencse mi is párommal abszolút kitudjuk élni minden vágyunkat lábfétis téren szóval ezzel nincs probléma :)

2022. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs párom, de ha lenne, akkor is megnézném ezerrel.
2022. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nézem. Páromat nemhogy nem zavarja, de még néha meg is kérdezi hogy szerintem ennek vagy annak a nőnek szép-e a lába vagy melle vagy feneke stb, vagy csak ő maga jegyzi meg hogy milyen szép diszkréten.
2022. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!