Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki elsőre olyan emberre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki elsőre olyan emberrel fekszik le, akivel tudja hogy megdugathatja magát, de másra nem kell neki, és hogy csak szexről lenne szó, semmi finomkodásról abból lehet baj? 22N

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 23:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Igen, ebből lehet baj. Szerintem szokott is lenni, főleg ha a tapasztaltabb eddig inkább a mennyiségre ment (ebben az esetben motivációja sincs arra, hogy jó legyen, a képességeket meg hagyjuk is).


Nyilván a tapasztalat kell ahhoz, hogy valaki igazán jó legyen az ágyban. Viszont a tapasztalattól önmagában senki nem lesz jó. Szóval szükséges, DE nem elégséges feltétel!


Ennél az opcionál az is jobb ha fizetsz egy férfi prostinak a dologért. De csak olyant érdemes választani, aki kizárólag nőket vállal, és garanciát is ad. Én például bármit is csinálok, igen-magas minőségre törekszem.


Nem mellesleg miért olyan fontos neked, hogy elveszítsd a szüzességét? Petting sem volt eddig , ugye?


Leveledet szívesen fogadom privátban, ha itt nem akarsz annyira kitálalni 😉


F30

2022. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, már régen rossz, ha egy férfi várja el hogy írj neki!
2022. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
A legelső örök emlék marad akár jó akár rossz. Biztos így akarsz rá emlékezni, hogy csak egy trófea voltál valakinek?
2022. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is csak el akartam veszteni, erre kerestem egy pasit, igazából jó volt.
2022. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet bajod, kivéve, hogyha a partnered nem tartja szem előtt, hogy te érintetlen vagy.


Na, az nagyon kellemetlen lesz, mert nem fog törődni vele, hogy neked kvára fáj az első, hanem megdg.

2022. aug. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!