Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki elsőre olyan emberre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki elsőre olyan emberrel fekszik le, akivel tudja hogy megdugathatja magát, de másra nem kell neki, és hogy csak szexről lenne szó, semmi finomkodásról abból lehet baj? 22N

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
De lehet. Nekem foltot hagyott az önbecsülésemen, hogy így odadobtam magam neki.
2022. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező lehet igen!

Te így akarod magad megdgtni?

2022. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Én már ismerkedtem úgy fiatal lánnyal, hogy csak szerette volna elveszíteni. Összehoztuk, figyelmes voltam, jól esett neki. Aztán csináltuk még párszor :)
2022. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

A “megdugatást” is lehet ésszel végezni. Én sem kapcsolatban vesztettem el, de nagyon finom, gyengéd, figyelmes partnerrel. Jó élmény maradt. Nem lett kettőnk között kapcsolat, de semmiféle megaláztatást nem éreztem benne. Én is akartam, meg ő is. Ennyi.

Azóta egészséges párkapcsolatban élek.


Az mondjuk más ha csak úgy durr bele megdugnak. Az kellemetlen lehet...de még tapasztalt nőként is.

2022. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ha megmarad az önbecsülésed, egyenrangú maradsz, nem hagyod magad kihasználni, akkor jól is kijöhetsz ebből.

Az már eleve plusz pont, hogy észrevetted, hogy ez a kapcsolat a szexről szól.

2022. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Dugjunk kérdező!
2022. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Elsőként semmiként nem ajánlom, minimum legyenek közös dolgok, programok, nem szükséges ajárás, de a nyers szex elsőre sztem bizarr.
2022. aug. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Tripper, kankó, szifilisz, csajszi mindent hazavisz... dehogy lehet, az AIDS is levegőben terjed :)
2022. aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Azért ennél többre is tarthatnád magad... Értem, hogy nem feltétlenül kell ehhez komoly kapcsolat, de ha valakinek semmire nem vagy elég jó, csak ürítésre, az nem a legjobb választás általában se, nem hogy az első alkalomra, ami azért eléggé meghatározó tud lenni a későbbiekre is.
2022. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet semmi bajod. Haj-ra !
2022. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!