Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex de bárkivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex de bárkivel?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki rám írt,hogy lenne egy hölgy aki hármasban szeretné. Mondtam oké de esetleg képet láthatnék róla mert azért nem bárki el fekszem le mert ugye valamennyit a külső is számít,kinek mi pl nekem az arc. Azt mondja ismerősöm,hogy diszkréció tudom mondom oké diszkrét vagyok de egy képet jó lenne látni mert vaktában nem kocsikázok le egy csomót,hogy aztán meg élőben nem jön be a nő aztán felesleges volt minden. Azt mondja ismerôsöm ja azt hittem dugni akarsz mondom szeretnél szexelni de nem minden elémkerülővel még azzal is aki nem is jön be. Mondom ha bárki eléd veti magát te megdugod? Erre annyit mondott nem zargatlak akkor tovább

De most komolyan ti csak úgy összefeküdnétek bárkivel,bárkit megdugnátok csak mert kanosak vagytok? Vagy én vagyok a hülye,hogy látatlanban ezt kihagytam?



2022. aug. 11. 17:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10/


Én csak annyit tudok,hogy állítólag a felesége rég nem szexelt már vele.

2022. aug. 12. 00:29
 12/13 anonim ***** válasza:

7. Azért a férfiak sem szentek. Pocak, elhanyagolt test, de elvárják hogy a másik fél modell alkatú istennő legyen. Na ja.. :D



Kérdező! Jól tetted, lehetett bármilyen jött-ment, ki tudja mit kap el az ember tőle, stb...

2022. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12/


Igen,mondjuk ez is megfordult a fejemben.

2022. aug. 12. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!