Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertél olyan lányt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertél olyan lányt egy társaságban, aki szinte bárkivel nagyon könnyen kapható volt szexuális dolgokra? Mire lehetett rávenni? Ilyenkor nem vesznek össze rajta a fiúk?

Figyelt kérdés
Neked is megvolt vagy azért odáig nem mentél el? F 29

2022. máj. 27. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Igen, ismertem.

Én voltam az a lány

Nem szexuális dolgokra lehetett rávenni, hanem mindig is szerettem dugni

Elég sok ismerős/haver sráccal feküdtem le

2022. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen ismertem. Nem vesztünk össze "beosztottuk" egymás között, illetve volt hogy többesben "rendeztük" a dolgokat :) Normál szexre lehetett "rávenni" (pontosabban nem kellett rávenni, történtek a dolguk maguktól is), mi a szöszért akartam volna bármire rávenni, a sima normál szex (dugás, orál) nem elég?
2022. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
"Rávenni"🤦‍♂️ Kis tudatlan barom vagy 29 éves mamlasz létedre. A nőt nem ráveszed a szexre hanem ugyanúgy akar, mivel ez nem egy szolgáltatás, vagy nyeremény ami csak a férfit illeti. Persze veled lehet nem akarnak.
2022. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Ismertem. Én is megkaphattam volna, mert tetszettem neki.


Sokaknak bejött a csaj, de nekem nem kellett, mert nem volt az esetem!

2022. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Még koliba volt anno. Smárolni lehetett vele, fogdosni a mellét és a punciját. Csak az dughatta meg aki járt is vele.
2022. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

#5


Ja, csak az ilyet nők általában nem néznek ki jól.


Aki jól néz ki, az nem adja magát oda akárkinek, mivel tudja, hogy értékes, és nem akar mindenféle ember trófeája lenni.

2022. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy jól nézett ki?
2022. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen munkatársnőm. Sokáig nem hittem el, hogy mindenre kapható, de az egyik házibuliban simán rá tudtam venni, hogy leszopjon a mosdóban, ráadásul engedte, hogy az arcára élvezzek.
2022. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Csak attól, hogy valaki jól néz ki attól még nem lesz értékes.
2022. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Egy barátommal voltak közös csajaink régebben, de az egész tarsaság nem dugta.
2022. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!