Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyként hogy viseled, ha egy...

Bátyként hogy viseled, ha egy társaságban feljön a húgod szexuális élete?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha valaki felhozza, hogy mit hogy szeret
2020. nov. 8. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudok ilyen szituációt elképzelni. Elég beteg társaságod van, ha a rokonaitok szexuális élete a téma...
2020. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez durva.Milyen köze van a barátaidnak a húgod intim életéhez?
2020. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem nagyon tolerálnám.
2020. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem hagynám, és nem is hagytam.
2020. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám.
2020. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem az én barátaimról van szó. A húgom 19 éves, a pasija meg 21 és egy gyökér. Nálunk tartották tegnap a szülinapját a srácnak és amikor a húgom nem volt ott, szóba jött hogy milyen rendes (merthogy lerendezte a bulit) és akkor valaki benyögte, hogy az ágyban is biztos odaadó lehet, erre a húgom barátja és az előző fiúja(aki amugy nem is értem minek volt ott) ocsmány módon elkezdtek mondani olyan dolgokat, amik szerintem nem tartoznak senkire a húgomon kívül, pláne nem az ilyen 20 éves kanos drogos köcsögökre. Persze rájuk szóltam, hogy le lehet állni, erre beszólogattak, hogy ez biztos engem azért zavar mert én is tologatom. Erre elszakadt nálam a cérna és a kissrácnak kicsit elkaptam a grabancát hogy észhez térjen... de mindenki ki volt rám akadva, mondván, hogy túlreagáltam, de a válaszaitok alapján sem gondolom azt, hogy a reakcióm ne lett volna természetes
2020. nov. 8. 15:57
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom,hogy erről a húgod tud...ugye?

Ha van egy kis esze,akkor dobni fogja azt a gyökeret.

2020. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is remélem, hogy elmondtad a húgodnak...Ha megtudnám, hogy a barátom a szexuális életünkről beszél a hátam mögött, pláne a családtagok, rokonok előtt, kidobnám, mint macskát szarni.
2020. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd hogy a hugod egy ekkora farokkal legyen egyutt, mondd el neki hogy hogy megalázták.
2020. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A többiek azt mondták hogy indokolatlanul neki estem a barátjának, így kiakadt rám, de ha lenyugodott mindenképpen beszélni fogok vele. Remélem meg is fogja érteni
2020. nov. 8. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!