Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfira igaz az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfira igaz az, hogy szinte bárkivel lefeküdnének vagy ez egy tévedés?

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 09:22
A kérdező szavazást indított:
Igen szinte bárkivel
Nem ez egy tévedés
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Bárkivel aki jól néz ki. Így pontos.
2022. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Fiúk fiúk.. :) L
2022. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
28 éves vagyok, mindeddig úgy gondoltam, hogy csak azzal, akivel a lelki háttér is megvan. Az elmúlt hónapokban viszont valamiért elkezdtem változni és sokszor úgy érzem könnyedebben ki tudnék alakítani szexuális kapcsolatot többekkel, de nem fogok, mert úgy gondolom, hogy a lelki része továbbra is fontos és pont ettől lesz több ez az egész. Szexelgetni bárkivel lehet, szeretkezni csak azzal, akivel szeretjük is egymást. Érdekes téma... Értelem-érzelem-öszötönök...
2022. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Fiatalon mikor szerelmes voltam, nem egy csajt visszautasítottam.
2022. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Van egy haverom aki minden csajjal lefekszik bárhogy néz ki bármennyi idős de a baráti körömben ő az egyetlen ilyen
2022. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem véletlenül Katherin Tremell is nő. A nők szoktak sokmindenkivel szexelni. A férfi csak azzal, aki megengedi neki.
2022. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Némi apróbetűs kiegészítéssel igaz. A többségük (>90%) lefeküdne bárkivel aki csinos, vonzó neki ÉS épp nincsenek párkapcsolatban (és nem akarnak félrelépni). A maradékban vannak a melegek, az aszexuálisok illetve akiknek érzelem nélkül nem megy a szex (nagyon ritka, de van ilyen pasiban is).
2022. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kb. a legyet is reptében az éretlen szűz tinikorunkra volt jellemző de akkor nagyjából mindenkire 😀
2022. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bárkivel azért nem. Érzelmek nem feltétlenül kellenek, de ha valaki nagyon nem tetszik vagy a higiénia területén komoly hiányosságokkal küzd, az felejtős.
2022. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Volt olyan csaj, aki gimis koromban nagyon jól nézett ki, és meg akartam szerezni. Nem jött össze. Ugyanolyan jól néz ki most is, így 10 évvel később, de időközben rájöttem, hogy iszonyat buta, sekélyes, és emiatt nekem nem kellene.

2022. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!