Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfira igaz az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfira igaz az, hogy szinte bárkivel lefeküdnének vagy ez egy tévedés?

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tévedés, én két férfinél is bepróbálkoztam és nemet mondtak, illetve az első exem alapból nem szeretett szexelni, úgyhogy nagyon ritkán volt és az is sz.r volt.


Nem nem vagyok elhízott és ronda sem, egyszerűen csak a férfiaknak is van ízlésük meg nem mindenkinek olyan magas a libidója

2022. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A nálam idősebbek sosem tetszettek, szóval velük sosem szexelnék.
2022. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A nők szerint igen, ha meg olyanba ütköznek, aki nem, azt meg lehordják mindennek, csak jó embernek nem. Különös egy nem gondolkodásra vall a nők részéről ez.
2022. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!