Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex de bárkivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex de bárkivel?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki rám írt,hogy lenne egy hölgy aki hármasban szeretné. Mondtam oké de esetleg képet láthatnék róla mert azért nem bárki el fekszem le mert ugye valamennyit a külső is számít,kinek mi pl nekem az arc. Azt mondja ismerősöm,hogy diszkréció tudom mondom oké diszkrét vagyok de egy képet jó lenne látni mert vaktában nem kocsikázok le egy csomót,hogy aztán meg élőben nem jön be a nő aztán felesleges volt minden. Azt mondja ismerôsöm ja azt hittem dugni akarsz mondom szeretnél szexelni de nem minden elémkerülővel még azzal is aki nem is jön be. Mondom ha bárki eléd veti magát te megdugod? Erre annyit mondott nem zargatlak akkor tovább

De most komolyan ti csak úgy összefeküdnétek bárkivel,bárkit megdugnátok csak mert kanosak vagytok? Vagy én vagyok a hülye,hogy látatlanban ezt kihagytam?



2022. aug. 11. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Már csak abból a szempontból is jó döntést hoztál hogy nem engedtél az érzelmi zsarolásnak ugyanis arra alapozott hogy ha békén hagy akkor a kíváncsiság miatt úgyis belemész.
2022. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis,van olyan nő akire fel sem állna.A szex jó dolog ,de nem minden áron,meg nem bárkivel.
2022. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is ezen hűltem le mert olyan ismerősöm írása mintha neki mindegy lenne kibe dugja csak kiélhesse a szexuális vágyait.Mondjuk arra kíváncsi lennék,hogy ismerem az egyik szeretőjét aki amúgy normális nő a fickó ugye házas és xy időnként lemegy a nőhöz az meg mondja neki de jó,hogy a g...det nekem adod nem a felségednek,hogy vajon tudja e vagy érdekli e ,hogy rajta kívül akár bárkit is kúrogat a fickó.
2022. aug. 11. 17:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te jó döntest hoztál...a "haverodnak" meg gratula, hogy ekkora gerinctelen féreg.


Amúgy én sem mennék bele látatlanban, hogy "lyuk lyuk".

2022. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
A barátnőmmel hónapok óta nincs szex, ezért én már eljutottam arra a pontra, hogy már szinte bárkivel szexelek. :D De te jól döntöttél, egy képet azért tényleg mutathatott volna.
2022. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5/


Szerintem ez hülyeség én is mondtam már ilyet de bárkivel nem szexelnék.

2022. aug. 11. 19:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerkedtem szextárskereső oldalakon. És bizony sok nő nem rak fel képet. Amikor meg megkapom, akkor rájövök sok esetben, hogy miért nem. Sőt sokan átlagos testalkatúnak mondják magukat, miközben meg eléggé teltek, vagy akár molettek is.

Szóval még jó, hogy nem fekszem le mindenkivel aki szembe jön velem.

Szerintem jól döntöttél.

2022. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól döntöttél! f.
2022. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7/


Isten igazán én leginkább egy nő arcát nézem testben annyira nem érdekel,hogy vékony,telt vagy duci e.Viszont ismerek olyat akinek az arca stimmelt de egy agyramenős idióta.Itt meg ugye egy arcképet se mutattak,gondolom házas asszony de ugye én távolabb élek ugyan kinek meg hogy és miért mondanám el ki kicsoda.

Szóval dugja csak az ismerősöm aki lehet az odvas fa lyukát is megdugná.

Viszont a szeretője aki lehet azt hiszi csak veled dug egyedül kicsit sajnálom mert amúgy rendes dolgos nő lenne.

2022. aug. 11. 20:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Felesége tudja ezt ?
2022. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!