Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek urak! Ez ugye nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek urak! Ez ugye nem számít prostitúcióval? 🙄

Figyelt kérdés

Egy fiatal csajnál voltam számítógépén kellett egy kis helyet csinálni, meg lassú is volt már, közben beszélgettünk. Fél perc csend után egyszer bedobott egy ilyesmi kérdést, hogy milyen ha valakit kinyalnak. Mondtam nem nekem nincs puncim, de a visszajelzések alapján elég jó.


Aztán megkérdezte, hogy mennyiért nyalnám ki. Mondtam neki semennyiért. Sóhajtott egyet, aztán megint csend lett, amit ezúttal én törtem meg, és mondtam neki hogy ez nem a pénzen múlik. Mondta hogy ő soha nem volt még úgy pasival, meg igazából sehogyan sem, és nem sok esélyt lát arra hogy megtudja milyen érzés. Illetve elnézést kért azért amit kérdezett. Aztán mondtam neki, hogy szívesen megteszem ingyen.


Erre egy full érthetetlen reakció jött:

Inkább hagyjuk, meg hogy szánalomból nem kell.


Ideges lettem, és gyorsan rávágtam egy összeget. Megtörtént a dolog. Ezt én nem érzem prostitúciónak, mert más nem volt, és semmi féle (szexuális) viszonzás sem. Illetve nem hírdettem magam, egyáltalán nem is akartam tőle semmi ilyesmit.


Férfi vagyok, 100% hetero



2022. aug. 9. 10:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mostmár érdekel hogy mennyit kaptál és hogy hogyan nézett ki a csaj.
2022. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#21 lehet valami 60-as özvegy nagyi volt😅
2022. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!