Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A masszázs + kézi levezetés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A masszázs + kézi levezetés is "prostitúciónak" számít?

Figyelt kérdés

A hirdetésben is ki volt emelve, hogy masszőr és nem szexpartner, ami teljes mértékben igaz volt, csak kézi levezetés volt a végén, igaz, én tiszteletben is tartottam a kiírást, és nem próbálkoztam.

Az erotikus masszázs kimondottan jó élmény volt, és nem is ilyen lagymatag tapizásnak mondanám, hanem szakszerű masszázsnak.


Az én értékrendemben ez még messze nem prostitúció, max ha orál is lett volna a végén, az már inkább súrolná azt a határt.


Örömlánynál még nem voltam soha, nem is szándékozok menni.


Sok ember szerint viszont az ilyen lányok sem többek egyszerű k-nál...

(Megjegyzem én a fizetős szexpartnereket sem tekintem k-nak. Abba a csoportba nálam inkább beletartoznak az anyagi helyzet alapján ismerkedő nőszerűségek.)


Kinek mi a véleménye erről? Nemtől, kortól független, értékelhető válaszokat várok!


29/F



2017. dec. 8. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha Pènzért csinálja akkor Igen.

Mert szexuális szolgáltatást. Szexuális kielégülést nyújt pénzért

23N

2017. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag egy finnyás prostiról van szó, aki mellesleg rendelkezik egy plusz szakmával is, amihez hozzácsapja a broki verést. Szerintem ha mindketten elégedettek voltatok a végén, mindenki megkapta amit akart, akkor ez a lényeg, nem az, hogy ki mit gondol, vagy ki minek definiálja az adott eseményt.
2017. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#t leírt mindent amit akartam.
2017. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 -t akartam írni.
2017. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Abba a csoportba nálam inkább beletartoznak az anyagi helyzet alapján ismerkedő nőszerűségek."


Eme fentiek nem prostik, hanem ribik. Ezekre ez a szakszó. Aki pénzért szaxizik (értsd..:) vagy vonaglik, az prosti. Más szinonímával kurvinca. Pejoratív a szó, és hát a társadalmi megítélése is olyan, de ettől még nevezhetjük nevén a foglalkozásokat. Figyu már! A csaj mennyire volt pucér? Megfürdetett előtte? vagy hogy volt?

2017. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy válaszoljak is a kérdésre: Igen, szerintem prostitúciónak számít. Ilyenkor mindig a cselekményben résztvevők szándékát kell vizsgálni. Te erotikára vágytál, és a nemi vágyaid -részbeni vagy teljes mértékű- kielégítésére. Ezt valaki megtette pénzért.


Hogy masszírozott is, az csak hab a tortán. Nyilván nem azért mentél, hogy maszíroztasd magad, arra megfelelt volna egy szőrös 40 éves pocakos bácsi is.

2017. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Semmi extra nem volt. Igényes lakás, kb 3 külön helyiséggel, ahogy ki tudtam venni. Maximális diszkréció, se más lánnyal se más vendéggel nem találkozol, pedig amikor érkeztem is volt egy, mikor távoztam, akkor meg másik kettő (előtérben ledobott cipők alapján). És a lakásban is több lány volt a hangok alapján.

A fürdő is rendben volt teljesen, zuhany előtte és utána biztosítva több fajta tusfürdő kínálattal.

topban és tangában fogadott, zuhany után már csak tangában jött be a szobába. Mell és popsi simogatás fér bele, több nem.

Szóval az árhoz képest abszolút igényes szolgáltatást és igényes környezetet kap az ember. Árat itt nem írok, érthető okokból!

2017. dec. 8. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha arra kérted volna, levette volna a bugyiját? Mert azért egy punci látványa... Hát na tudod!
2017. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!