Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez már szexmunkásnak számít?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már szexmunkásnak számít? Mit gondoltok a kolléganőmről?

Figyelt kérdés

Gépkezelő operátor kolléganőm, aki teljesen normálisnak tűnt, most 27 éves korában találta ki, hogy OnlyFans oldalt nyit.

Persze csak 3 éve ismerem és annyira nem is ismerem, szóval végül is nem tudom, milyen múltja van.


Furdalt a kíváncsiság, miket oszt meg, ezért befizettem rá egy hónapot. Van fent neki 30 kép, amikben meztelenkedik, de olyan sokat nem látni. Néhány képén teljesen takarás nélkül van a melle, és ennyi. A punci egyiken sem látszik, pedig vannak teljesen meztelen képei, de az vagy takarásban van, vagy homály fedi valahogy. Konkrét szexuális esemény nincs.

Ezen kívül sextinget kínál, illetve azt, hogy értékelést ad neki küldött péniszképekre, vegye fel vele a kapcsolatot privátban bárki.


Ez már szexmunkásnak számít? Hova ítélnéd meg őt te? Hogyan tekintenél rá? Milyen kapcsolatot lennél hajlandó felvállalni egy nővel, aki ilyet tesz?


Nők és férfiak egyaránt válaszolhatnak.



2022. aug. 5. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Ez már egyfajta prostitúció, és számomra elfogadhatatlan, ezért semmilyen jellegű kapcsolatot nem vagyok hajlandó fenntartani vele
Ezt én elítélem, nem értek egyet ezzel a magatartással, de ettől még jól kijöhetünk, csak nem lesz feleségem/legjobb barátnőm
Ez csakis rá tartozik, hogy ő mit akar kezdeni magával. Ettől én még nem tartom őt kevesebbre. De ha párja lennék, zavarna, hogy másoknak mutogat.
Egyáltalán nem ellenzem, támogatom benne. Ettől még ugyanúgy lehetne a párom is, legjobb barátnőm, akárkim.
49 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Küldj már egy linket a profiljáról légyszi.
2022. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fogok küldeni. Ne haragudjatok, de szeretném megtartani az anonimitásomat olyan mértékben, hogy még egyetlen konkrét helyhez vagy létező személynek ismeretéhez sem akarom kötni magam publikusan.
2022. aug. 5. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Azt hogy mi a f asz kozod van hozza?
2022. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar. Szerintem a szexmunkások ugyanolyan emberek, mint bárki más.
2022. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a nő könnyű keresetre hajt de nem vállalja fel hogy normális ellenszolgáltatást nyújtson sokáig.
2022. aug. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólnám meg érte, de mint nőtől, semmit nem akarnék tőle. Ettől még a munkában, mint kollégák, nem lenne köztünk semmi gond. Az ő dolga.
2022. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szexmunka. És? Árt vele valakinek? Váljék egészségére.
2022. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Nade, hogy fogja leadózni, most, hogy nincs Kata?
2022. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De kiírhattad volna úgy is,hogy ez a mellékállásom,ettől k.rva vagyok-e?

Nem kell szépíteni,hogy kolléganő,vállald fel magad!

2023. szept. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!