Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez prostitúciónak számít már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez prostitúciónak számít már és elítélitek?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom aki csak barátként akar. Egyedül él suliba jár, nagyon le van terhelve...

Felajánlottam hogy segítek neki házi munkába és tanulásba mert én értek hozzá.

Cserébe orálisan illetve kézzel kielégít. Sajnos mivel nagyon nem kelendő paso vagyok félénk tutyi mutyi határozatlan így nagyon kaptam erre a lehetőségre. Ugyanis 5 éve semmi nem volt nővel


2017. szept. 21. 08:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
ez az.
2017. szept. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
A te életed, azt csinálsz vele, amit akarsz...számomra ez is prostizás, csak nem a " klasszikus", de nevezhetném csereügyletnek is.;-)
2017. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt kap a lány szexuális szolgáltatásért..?Ha ez nem,akkor mi a prostitúció szerinted?
2017. szept. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan már, semmi sincs ingyen az életben.

Valamit valamiért.

Én is simán segítenék neki cumiért cserébe..

2017. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nagyon jól néz ki a lány, szerintem sose lesz ilyen lány az életembe. Lehet akkor csúnya dolog ez de nem akartam kihagyni
2017. szept. 21. 08:35
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Már meg is történt?
2017. szept. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6. Egyszer már igen
2017. szept. 21. 08:46
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Segíts neki még többet, és dugd is meg:)
2017. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%

Vannak erkölcs-csőszök, akik szerint ez már prostitúció - de az én laza erkölcseim szerint max. egy hasznos bartell üzlet - sperma alapú elszámolással.

Használd ki a lehetőséget, ne filózz feleslegesen:)

Jótanács: az ablakmosásért külön akciót számolj fel, mert az nem képezi a napi háztartási munkák részét! (ugyanígy a tavasz és az őszi nagytakarítás sem!)

2017. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Mit érdekel, hogy minek tartjuk a lányt? Jó volt,jó volt, ő is megkapata amit akart, igen wiw-win a többit ki nem sz@rja le
2017. szept. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!