Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez prostitúciónak számít már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez prostitúciónak számít már és elítélitek?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom aki csak barátként akar. Egyedül él suliba jár, nagyon le van terhelve...

Felajánlottam hogy segítek neki házi munkába és tanulásba mert én értek hozzá.

Cserébe orálisan illetve kézzel kielégít. Sajnos mivel nagyon nem kelendő paso vagyok félénk tutyi mutyi határozatlan így nagyon kaptam erre a lehetőségre. Ugyanis 5 éve semmi nem volt nővel


2017. szept. 21. 08:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy #20 is írja, akkor lennél lúzer, ha segítenél ebben-abban és a csaj csak ígérgetne.

Ez így win-win, ne törődj az erkölccsőszökkel (akik otthon meg töltik le a nagypapi megb*a az unokát meg hasonló poreszeket).

2017. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Kihasználod és ez gázabb!
2017. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Egy hirdetési oldal kategóriáját idézném erre: "kapcsolat anyagi támogatással" :)

de mivel nem fizetsz neki, hanem úgymond természetben segítesz, ő ezt viszonozza.

2017. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!