Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok még ezt is elítélitek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok még ezt is elítélitek?

Figyelt kérdés

Szóval ahogy olvasom az elítélik a nők, ha valaki elmegy örömlányhoz.

De mi van akkor ha.. azért megy amiért én mennék? Nem érek hozzá, és nem is akarok vele kapcsolatba kerülni, sem behatolni, se nyalni, sem semmi. Szóval még azt se, hogy ő érjen hozzám, még masszírozni se masszírozzon, orál se legyen, tényleg semmi ilyesmi testi kontakt. Csak annyit szeretnék, hogy adjon beöntést magának, és én azt nézhessem, üljön le elém terpeszben, és közben tegyen borotvahabot a puncijára, borotválja le, majd utána játsszon a fenekével, dugdosson bele dildót, és plugot, amíg az benne van a fenekében, öltözzön fel, húzzon harisnyát, vegyen fel magassarkút, simogassa magát, pózoljon, üljön le, álljon fel, sétáljon pár métert, simizze végig a lábát, legyen szexi, vessen rám néhány kívánós pillantást és maszturbáljon, de mindezt úgy, hogy én csak nézni akarom.

Tehát testi kontaktot vele nem szeretnék létesíteni. Csak a látvány izgat!

Ez az amit otthon még nem kaptam meg egy nőtől sem. Volt már akinek elmondtam ezt a vágyam, azt mondta, hogy őrült vagyok :D.. Jelenleg nincs barátnőm, úgy hogy.. miért ne?

Vagy már magában az, hogy örömlányhoz mész elítélendő?



2017. aug. 6. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
...és a barátnőm még nekem mondja, hogy perverz vagyok mert izgat, hogy milyen lenne plusz lánnyal :D
2017. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Ezt akármikor megcsinálnám a pasinak akivel szexelek kivéve a beöntést. A qrvázással sincs gond csak védekezz.


N.

2017. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez félelmetesebb.
2017. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1# Ja, hát én elég nyitott és (talán) perverz is vagyok. De nem zavar :) Nagyon szeretem magam, hogy ilyen vagyok!

Volt egy biszex barátnőm, néhány alkalommal hozott haza lányt. Ilyen félig nyitott kapcsolatunk volt, mert ő mondta, hogy neki szüksége van női érintésre is, én ezt elfogadtam.. nekem nem jött be a 3-as story, mert nem tudtam igazán egyik lányra sem koncentrálni, és zavart, hogy nem tudom maximálisan kielégült-e a lány. Jobban izgatott volna, ha csak nézem őket.. de azt meg a barátnőm nem hagyta, mert amint passzívabbat kezdtem játszani, többet foglalkozott velem mint a lánnyal.. :D

2017. aug. 6. 16:56
 5/10 A kérdező kommentje:

2# Igazából nem izgat, hogy megdugjam. Abszolút nem! :D Talán őrülten hangzik.. de az nekem már kevés. Sokkal több inger kell, hogy érezzem agyban ki vagyok elégítve. És azok ilyen dolgok, mint amiket leírtam.. Persze élénk a fantáziám.. szóval egy csak egy kis szelet volt a tortából.

Általában csak azért nyalok, vagy dugok lányt, hogy neki is orgazmusa legyen.

Egy prostinál ez nekem nem célom.


3, Miért? :D

2017. aug. 6. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el, mert mindenki magának kell eldöntenie, hogy neki mire van szüksége. De én nekem nem fér bele az értékrendembe, mivel ez, amit leírtál, a nő tárgyként azonosítása, egy robot, aki megteszi, amit kérsz. Nincs valódi értéke, csupán egy örömszer.

Persze, ha a barátom elmondaná, hogy már volt prostival, vagy valami ilyesmi, az nem lenne szakítóok, de a bizalmamat erősen gyengítené, mivel az ő értékei szerint nincs azzal baj, ha a nő játékszer. De emellett is ki lehet tartani a másik mellett, ha bizonyít.

2017. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6# Érdekes! Köszönöm a válaszod.
2017. aug. 6. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Így egy fokkal okésabb a dolog. Amúgy egy normál behatolásos szexet nem is igényelnél, ha a barátnőd miatt nem kellene bevállalni?
2017. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8# De! Viszont ritkán. Meggyőződésem, hogy jóval ritkábban mint ahogy a lány igényli azt.

Nem arról van szó, hogy rossz érzés lenne. Mert nyilván az is jó érzés, de nem teljes a kielégülés. Illetve csak testi.. és az nekem kevés.

2017. aug. 6. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit több munkának tűnik mint simán egy szex de biztos van aki megcsinálná.
2017. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!