Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Elítélitek az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elítélitek az olyan pasit, akinek van 7 éve párja, de mellette alkalmi kapcsolatokat keres?

Figyelt kérdés
például: ha ti megismerkednétek ezzel a pasival, érdekelne, hogy van párja, vagy pont le*szarnátok, dugni jó vele, nem a ti problémátok. Szerintetek?
2015. nov. 4. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki elítélendő, aki becsapja, megcsalja és ezekkel megalázza a párját.
2015. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálom a párodat.
2015. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem pedig senki nem itelkezhet a masik felett. Mindenkinek van valami takargatni valoja. Lehet nem pont megcsalas. De valami biztosan... Ha te eltudsz magaddal szamolni akk nem hiszem h a lanyt akivel itt ott talalkozol egy ket orara erdekelni fogja. Keress olyat akit nem erdekel. De mondd el neki h te kapcsolatban elsz.

Tessek pomtozzatok le...

(Es igen bele gondoltam mi lenne ha en lennek az akit megcsalnak... De sajnos rohadt egy vilagot elunk es ha a ferfi akar ugyis megcsal...)

2015. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

megint a FÉRFI...

és kedves utsó mi van akkor, ha a NŐ lép félre hmm?? vagy olyan nincs, ti SZENTEK vagytok?!

igaz h a kérdés férfiakra vonatkozik, de azért nehogymár nő sose csalja meg a férfit.

ennyire ne legyünk már egy látásvonalúak.

2015. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

4# en a kerdesre valaszoltam. Egy szoval sem mondtam h a nok szentek! Ugyanugy megcsaljak a pasit ha arrol van szo.

A kerdes a pasikra vonatkozott. :)

2015. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
A csajok se angyalok! Engem már 2 barátnőm is megcsalt és hazudozott össze vissza. Nagyon szemét dolog megcsalni a másikat! undorító!
2015. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sz'tem senki nem szent, se nők, se srácok... Csal itt mindenki mindenkit, sajnos.
2015. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok, hogy úgy b assza el az életét, ahogy akarja, de a csajáról ne beszéljen.
2015. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"vagy pont le*szarnátok"


Igen, le*szarnám. A pasit.


Én se csaltam meg soha senkit, és nekem is tabu minden kapcsolatban élő férfi.


Ítélkezni meg nem az én dolgom, nekem a saját lelkiismeretemmel kell békében élni. Magamat meg nem csak akkor érezném gerinctelennek, ha a saját páromat csalnám meg a bizalmával visszaélve, hanem akkor is, ha én kavarnék olyannal, akinek párja van.

2015. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!