Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire gyakori, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy a biszexuális férfiak titkolják a feleségük előtt, hogy vonzódnak a saját nemükhöz is, és időnként alkalmi kapcsolatokat létesítenek idegen pasikkal?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex vagyok, de mióta a feleséggemel vagyok, nem szexeltem férfival (sem).


Tudod csak mert valaki biszex, az nem jogosítja fel őt arra hogy akkor a saját nemével csalhatja a házastársát.

Érted? Szóval csak mert bi vagy, nem foghatod arra, hogy akkor most szexelsz ezért férfiakkal. Ha szereted a másikat, akkor egy férfi seggét ugyanúgy nem kívánod meg, mint egy másik nő pináját.

2015. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van egy homoszexu¨˘lis ismer0“2s0‹2m aki el¨Śg ny¨Şltan besz¨Ślt a kapcsolatair¨Žl. Mondta volt olyan szeret0“2je akinek feles¨Śge ¨Śs gyereke volt azt¨˘n otthon bejelentette hogy lemegy futni ¨Śs ezid0“2ben l¨˘togatta meg az ismer0“2s0‹2m egy j¨° aktusra.

Nemtudom ez mennyire gyakori de 0“2 azt mondta nekem j¨° p¨˘r ilyen embert ismert aki titokban ¨Ślte ki a homoszexu¨˘lis v¨˘gyait ¨˛gy hogy csal¨˘dos apuka volt

L.

2015. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

meleg vagyok és írt már rám bi férfi, feleséges, gyerekes. hosszas beszélgetés után vallotta be a feleséget és képes lett volna velem csalni.

undorító, elküldtem a francba.

ez egy undorító dolog a másik háta mögött.

2015. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nyári miklós ***** válasza:
96%
én is nős biszex vagyok,de már rég elmondtam a feleségemnek hogy szeretek szopni,azóta sűrűn szexelünk hármasban,mindenki mindenkivel.
2015. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos előfordul...

Nagyon adom, amit #1-es mond!!

2015. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon gyakori. Nagyon gerinctelen dolognak tartom, hogy ezek az emberek a külvilág szemében "nős férfiak", "példás családapák", s közben titokban pasikkal szexelnek. Lelkiismeretük nem sok van, mert szerintük ez nem megcsalás, ha pasival vannak, csak ha nővel.
2015. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
99% , vagy több..........
2015. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7: Szóval szerinted aki biszex abban állandóan ott a vágy hogy férfiakkal ba-..sszon?

Mert ennyi erővel meg a heteró férfiak 99%-a is megcsalja a feleségét, csak éppen nőkkel.


Tudod csak mert valaki biszex, az pont úgy ellen bír állni a szex kísértésének, mint egy heteró, csak mert egy helyett két nem iránt vonzódik. A kettőnek nem sok a köze egymáshoz.

2015. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sokszor!,csak nem valljak be........jobb magyarazkodni.
2015. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!