Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudjam, hogy biszexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy biszexuális/homoszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány ha meglát egy kockás hasat, vagy egy helyes pofit, majd előjel, de őszintén szólva eddig soha nem éreztem ilyet. Ráadásul bárhova megyek, bárhány pasit ismerek meg, nem érzek semmit. Csak nagyon ritkán esik meg, hogy egy pasira elkezdjek nyáladzani, hogy milyen helyes, és néha elmerengek, hogy tetszik-e nekem az adott fiú vagy sem, de azt is olyan erőltetettnek érzem. Lányoknál viszont megesik, hogy percekig nézem az arcát, milyen szép. Ettől még lehetek hetero?

2015. aug. 15. 21:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat *majd elájul
2015. aug. 15. 21:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nőnek tetszik a kockás has :) Egyébként meg a nők általában megnézik egymást, jobban, mint a férfiak, én így tapasztaltam, szóval ennyiből még lehetsz hetero is.
2015. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Vonzódsz a fiúkhoz? Vonzódsz a lányokhoz? Szereted a sárga lufikat?

Ha mindhárom kérdésre igen volt a válasz, te egy olyan biszexuális ember vagy, aki szereti a sárga lufikat.

2015. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Hany eves vagy? Ha elmultal mar 13-14 akkro biztosan nem vagy meleg, viszont ha meg ez alatt vagy, akkor felkeszulhetsz egy biszex eletre.
2015. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Itt az a probléma, hogy az illető valószínűleg 13-14 éves lehet. Jelenleg ebben a korban hirtelen mindenki biszex lett. Aztán miután kimegy a divatból, újra hetero lesz az összes.

Kérdező, ha megnézed a lányokat és elismered, hogy szépek, az nem biszexualitás. Az is normális, ha nincs konkrét ideálod, vagy nem tetszik a kockahas. Rengeteg lánynak nem tetszik egyébként.

2015. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A leg egyszerubb modja, hogy kdieritsd, csak fantazialj arrol, hogy egyutt vagy egy lannyal, UGY. Aztan jonnek a nyali fali es ujjkarates dolgok, aztan kepzeld el egy fiuval az egyuttleted, ha mindketto johet akkor biszex vagy, ha csak a lanyok, akkor leszbi, es ha undorodsz attol, hogy egyutt legy egy lannyal, akkor viszont tenyleg hetero vagy, aki megnezi a lanyokat, pusztan feltekenysegbol.
2015. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2020. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!