Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit jelentenek a következő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek a következő kifejezések? Passzív, aktív, uni (meleg, biszex kérdés)

Figyelt kérdés

Én csak a kifejezések pontos értelmére elméleti szinten vagyok kíváncsi. (20/F és született hetero vagyok.)


Kizárólag azonos nemű kapcsolatban.

1. Tartalmilag mit jelent a passzív, az aktív és az uni kifejezés és van-e ezeknek "egyesített" azaz "kombinatív" része?

2. Amennyiben van. Melyek ennek a formái?


3. Egy fiú(meleg)-fiú(meleg) szexuális együttlétnél mi alapján derül ki, hogy ki aktív, ki passzív és ki uni?


4. Egy fiú(meleg)-fiú(biszex) szexuális együttlétnél mi alapján derül ki, hogy ki aktív, ki passzív és ki uni?

5. Egyáltalán ilyen kapcsolatban is meg lehet mind a két félnél mind a három?


Előre köszönöm a válaszokat és a magyarázatokat!



2015. febr. 22. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
4%
uniKORNIS
2015. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
95%

"1. Tartalmilag mit jelent a passzív, az aktív és az uni kifejezés és van-e ezeknek "egyesített" azaz "kombinatív" része?"


-passzív: akit d.ug.nak

-aktív: aki dug

-uni: univerzáslis: a kapcsolatban mint passzív, mint az aktív szerepet felvállalja


"2. Amennyiben van. Melyek ennek a formái?"

Miért ne lenne.


-passzív-uni: inkább azt "szeretni" és azt "válassza", hogy őt dugják;

-aktív-uni: inkább azt "szeretni" és azt "válassza", hogy ő dugon;


Én teljesen univerzális vagyok. a barátom viszont inkább passzív-uni. Ugyanis Ő inkább a passzív részt preferálja, de bármikor képes az aktív részt is "felvenni". A barátom is homoszexuális. (22/f/m és 23/f/m)

2015. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

1.

passzív - akit dugnak, ugymond a "lány szerep"

aktív - aki dug

uni - aki mindkettőt szereti6tudja csinálni

Nagyon leegyszerűsítve ennyi. De szerintem ennél azért árnyaltabb a dolog. Mint ahogy a meleg-hetero kategóriák sem merev "dobozok" hanem inkább skálák, szerintem ezek a "szerepek" is. Mindenki azt csinál amit szeret, és olyan mértékben, ahogy szeret. Én pl egy ötfokú skálán, ahol az 1=aktív, az 5=passzív, kb gyenge 4-es lennék.


2. Ezt nem értem mire gondolsz.


3. Amelyiket szereti, amelyiket jobban élvezi.

4. Mint az előző esetben.

5 Ha valaki passzív és aktív is szeret lenni, akkor uni.

2015. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!