Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok elítélitek azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elítélitek azt a pasit, aki két csajjal szexel egyszerre?

Figyelt kérdés

Igazából nincs rám hatással mások véleménye úgy, hogy a szívemre vegyem, csak érdeklődöm, hogy a nők ezt hogy látják.


Persze tudom, hogy csak féligazságokat fogok kapni, mert tapasztalataim szerint a nők másként viselkednek, amikor tanácsot kell adniuk, mint élesben, amikor benne vannak az adott helyzetben.


Köszi a válaszokat előre is.


2015. júl. 1. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen elitelem. Az ilyenel max baratsagot apolok de soha szoba se johetne mint tars mert nem lehet benne megbizni.

18/L

2015. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert csak 2-vel szokott. Én 3-mal szoktam.
2015. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Az túlzás,hogy elítélem,de nem igazán akarnék vele komolyabb kapcsolatot. 18L
2015. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha két ágú a szerszám akkor megteheti vagy ha vastag a pénztárcája

nekem csak egy nőre futja egyszerre.

máskorra meg egy másikra :-o :-D :-D

2015. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hehe, köszi a választ lányok.


Akkor majd ha A jövőben úgy alakulnak a dolgok, és esetleg ilyen kissé prűdebb lányokkal kerülök össze, nem mondom majd el nekik, hogy volt ilyen élményem.


Majd az első szex után, azért felteszem neki a kérdést, hogy mit gondolsz, miért voltam ilyen profi?


Érdekes lesz, amint elkerekedik a szeme a válasz láttán, vajon azonnal szakít velem? xD


hahaha :D

2015. júl. 1. 13:28
 6/13 anonim ***** válasza:

A 2 lány tudjon róla h csak arra kellenek neked, ne b...d át a fejuket (is) ...

Te mit gondolnal, ha megkerdeznem:

Fiúk elitelitek azt a csajt, aki két pasival szexel egyszerre?

2015. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló:


Hát, ha odakerül a sor, hogy két lánnyal szexelek, akkor alap, hogy megbeszéljük a feltételeket.


Kérdésedre válaszolva nem, nem ítélem el, ha egy lány szexel két pasival, ismertem olyan nőket, akik ilyet, vagy ehhez hasonlóakat tettek, és jófej csajok voltak.


Másrészt meg semmi közöm másnak a magánéletéhez, szerintem attól lehet még jó ember valaki, ha kicsit extrémebb a szexuális élete.

2015. júl. 1. 13:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért lennél attól profi, hogy egyszerre két csajjal szexeltél? Ettől még nem leszel valaki.


Egyébként a kérdésre válaszolva, engem nem bántana a dolog, feltéve, hogy nem párkapcsolatban történt, hanem két olyan lánnyal, akikkel ez a közös szex volt a program, és egyikkel sem volt közben párkapcsolatban. Ennek az az oka, hogy számomra a párkapcsolati szex két emberre tartozik, sosem tudnék bevenni egy harmadikat, és ugyan engem párkapcsolaton kívül, szingliként sem vonz a dolog (ettől még nem vagyok prűd sem...), nincs semmi bajom azzal, akinek ez belefér.

Ha párkapcsolatban a párom rám akarná erőltetni a dolgot, vagy sokszor hangoztatná, hogy az neki mekkora élmény volt, az nagyon-nagyon zavarna és szakítanék vele valószínűleg.

2015. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: Troll vagy és csak szeretnél két lánnyal dugni. Nem a mennyiségtől leszel profi. :D


Egyes válaszoló.

Az a srác aki egyszerre szeel 2-3-4 akárhány lánnyal, az miért megbízhatatlan? NEm párhuzamban egymás tudta nélkül csinálja, hanem együtt. Az ilyen ember miért megbízhatatlan párkapcsolat szempontjából? Arra gondolsz, hogy te egyedül nem lennél elég neki? Mondjuk aki egyszer próbálta, az szeretné többször is, de ettől még nem lesz egy csapodár, hűtlen fickó. NE keverjük össze a két dolgot. Más megcsalni és más a többes, párcserés szex.

2015. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Előző, talán azért, mert a két nővel való szex nagyobb tapasztalatot tud nyújtani, mint a hagyományos. Például ott már kapásból két szemszögből hallasz egy erogén zónáról, ráadásul koncentrálni is kell, mert nem elég, hogy csak az egyik nő menjen el, a másikkal is foglalkozni kell.


Aki pedig két nőt el tud juttatni a csúcsra egy szexben, arra nyugodtan mondhatjuk, hogy profi, mert sokan vannak, akik még egy nőt sem tudnak elélveztetni. (Pedig ez lenne az alap...)

2015. júl. 1. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!