Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok elítélitek azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elítélitek azt a pasit, aki két csajjal szexel egyszerre?

Figyelt kérdés

Igazából nincs rám hatással mások véleménye úgy, hogy a szívemre vegyem, csak érdeklődöm, hogy a nők ezt hogy látják.


Persze tudom, hogy csak féligazságokat fogok kapni, mert tapasztalataim szerint a nők másként viselkednek, amikor tanácsot kell adniuk, mint élesben, amikor benne vannak az adott helyzetben.


Köszi a válaszokat előre is.


2015. júl. 1. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem nyújt nagyobb tapasztalatot, csak másfélét. Attól még nem leszel profi, hogy két nőt egyszerre ki tudsz elégíteni, mert ez még nem jelenti azt, hogy bármelyik nőt ki tudod elégíteni. Az adott nőre kell mindig figyelni, tény, hogy ezt a képességet el lehet sajátítani két nővel való szex során, de egy nővel való szexelés is elég hozzá. Nem leszel előrébb egy későbbi párkapcsolatban szexuális képességek szintjén attól, hogy előtte egyszerre voltál több nővel is.
2015. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Természetesen egyből profi biztos nem leszek, de talán elindulhatok az azzá válás útján. Már csak azért is, mert az egómnak jót tesz, hogy sikerült összehozni. A lányokkal való ismerkedés során legalábbis azt vettem észre, hogy minél több nővel ismerkedem meg, annál tapasztaltabb leszek. Az erotika terén is ilyesmit vettem észre, így talán jogosnak vélem az elvárásaimat.


Nem vagyok egyébként troll, legelőször éltem 2. barátnőjével lett volna lehetőségem egyszerre két nővel szexelni, de akkor még nem álltam rá készen, most viszont most úgy alakulnak a dolgok, hogy benne van a pakliban, hogy a közeli jövőben összejön.


Lehet, talán túlságosan is sokat várok az eseménytől, de valahogy úgy érzem, ez most mérföldkő, ami a szexuális életem fejlődését illeti.

2015. júl. 1. 14:27
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem itélném el ha megmondanad nekik. Mert az gusztustalan hogy dugod mindkettot nem tudnak egymasrol. Es akk egyik csaj elkap valamit toled mert a masik "jofej csaj" szexelt rajtad kivul mas pasival is. En ugy vagyok vele hogy szexkapcsolatnal is kellenenek bizonyos szabalyok es illene tiszteletben tartani a masikat :)

21L

2015. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!